Polskie wojsko czekają w nadchodzących latach gigantyczne inwestycje, nic więc dziwnego, że Agencja Mienia Wojskowego systematycznie pozbywa się używanego sprzętu. Dzięki temu można trafić na naprawdę ciekawe przedmioty w cenach znacznie niższych niż na portalach aukcyjnych.
Licytować można przedmioty, których często nie znajdziecie nigdzie indziej. Ale nie tylko kolekcjonerzy powinni się zainteresować ofertą Agencji Mienia Wojskowego. W kolejnych przetargach można kupić okazyjnie np. kosiarki czy narzędzie, które przysadzą się w każdym warsztacie. Ceny są niższe niż na popularnych portalach ogłoszeniowych!
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.
Opel, sprzęt elektroniczny i piły łańcuchowe na przetargach w Agencji Mienia Wojskowego
Są jednak zasady. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli:
- nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty (tj. środki nie zostaną zaksięgowane w terminie 7 dni na koncie bankowym organizatora przetargu),
- uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży (tj. nie odbierze zawiadomienia o przyjęciu jego oferty lub nie przekaże organizatorowi przetargu podpisanej umowy sprzedaży, jeżeli wymagana jest przez organizatora przetargu).
Co ważne, 93% zysków pochodzących z gospodarowania mieniem AMW przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych i Fundusz Modernizacji Bezpieczeństwa Publicznego. To miliardy złotych na rozwój polskiej armii.
Nowe okazje od Agencji Mienia Wojskowego. Armia wyprzedaje kosiarki, drewno opałowe a nawet… koparkę
Przetargi organizują poszczególne oddziały terenowe Agencji Mienia Wojskowego. Aktualnie do wzięcia jest sprzęt z oddziałów w:
- Szczecinie
- Warszawie
- Wrocławiu
- Gdyni
- Poznaniu
- Zielonej Górze
- Lublinie
Odbiór zakupionych rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych następuje w terminie określanym każdorazowo przez Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego, po dokonaniu pełnej zapłaty, powiększonej o podatek VAT w wysokości ustawowo określonej dla danego rodzaju sprzętu
Więcej zdjęć i ceny sprzętu rolniczego z Agencji Mienia Wojskowego w galerii poniżej:
Wszystkie szczegóły na stronie: Agencja Mienia Wojskowego