Jakub Laskowski
Kamil Grosicki awansował z West Bromwich Albion do Premier League
Kamil Grosicki awansował z West Bromwich Albion do Premier League brak
Kamil Grosicki spełnił marzenia i ponownie zagra w Premier League. Drużyna Polaka - West Bromwich Albion w ostatniej kolejce Championship zremisowała 2:2 z Queens Park Rangers, pieczętując awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Po spotkaniu przyszedł czas na świętowanie z kibicami i kolegami z zespołu.

West Bromwich Albion przed spotkaniem z QPR miało minimalną przewagę nad rywalami. Korzystne wyniki w meczach konkurentów do awansu sprawiły, że Kamil Grosicki i spółka zajęli drugie miejsce w tabeli. Wcześniej awans do Premier League wywalczyło Leeds United, w którego składzie występuje Mateusz Klich.

Starcie z QPR od początku nie przebiegało jednak po myśli West Bromwich. Goście objęli prowadzenie w 34. minucie, gdy do siatki trafił Ryan Manning. West Browmich zdołało jednak odpowiedzieć dwoma trafieniami. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Grady Diangana, a prowadzenie gospodarzom zapewnił Callum Robinson.

W drugiej połowie QPR zdołało wyszarpać punkt. W 61. minucie do wyrównania 2:2 doprowadził Eberechi Eze. Kamil Grosicki rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 80. minucie.

Po meczu WBA świętowało awans z kibicami. - Marzenia się spełniają - wykrzyczał Kamil Grosicki na jednym z nagrań opublikowanych na InstaStories.

Bad Boy. Patryk Vega i piłka nożna. Kamil Grosicki i Sławomir Peszko na przynętę, Antoni Królikowski jako antyidol

Dla byłego piłkarza m.in. Jagiellonii Białystok to powrót do Premier League po trzech latach przerwy.

Dominika Grosicka. Poznajcie żonę Kamila Grosickiego, byłego...