Liga Mistrzów: Szalony mecz! Roma - Liverpool 4:2! gole, bramki, skrót WIDEO Liverpool awansował do finału LM i zagra z Realem Madryt.

ezio,aip, x-news
Roma - Liverpool STREAM ONLINE 02.05.2018 Transmisja w internecie ZA DARMO [YouTube wideo, Facebook, Twitter] East News

Finał LM dla Liverpoolu. Chociaż Roma była blisko, jednak nie udało się odrobić straty z pierwszego meczu. W środę wieczorem Roma pokonała Liverpool 4:2. Czwartą bramkę Rzymianie zdobyli w ostatniej minucie doliczonego czasu gry i to z rzutu karnego! Kibice Romy mogą być dumni ze swojej drużyny.

W finale Ligi Mistrzów, 26 maja w Kijowie, zagra więc Liverpool FC i Real Madryt.

Liga Mistrzów. Roma - Liverpool 4:2 Zobacz bramki w internecie wideo YouTube. Liverpool w finale LM 3.05.2018 [Twitter, Facebook]

Aktualizacja tutaj LM: Co za mecz! Roma vs. Liverpool 4:2. Zobacz bramki w internecie 3.05.2018 [WIDEO]

W I połowie Liverpool kontrolował spotkanie. Dla Liverpoolu strzelali 9' Sadio Mane i 26' Georginio Wijnaldum. W 26 min. The Reds objęli prowadzenie. Po centrze z rogu w polu karnym głową usiłował wybić piłkę Dżeko, ale zrobił to tak pechowo, że trafiła ona do Wijnalduma, który głową posłał ją do siatki.

Druga połowa meczu Roma - Liverpool zdominowali piłkarze Romy. Do remisu zaraz po przerwie doprowadził Dżeko dobijając strzał El Shaarawy'ego. El Shaarawy trafił w polu karnym w rękę Alexandra-Aernolda, ale sędzie nie odgwizdał jedenastki. W Lidze Mistrzów nie można skorzystać z VAR.

AS Roma atakowała do końca. W 86 min. Nainggolan przymierzył z 20 m i piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła do siatki. Belg strzelił również czwartego gola. W doliczonym czasie gry wykorzystał jedenastkę podyktowaną za zagranie piłki ręką przez Klavana. Było blisko, ale zaliczka z pierwszego meczu wystarczyła Liverpoolowi do awansu.

AS ROMA - LIVERPOOL FC - składy na mecz LM 2.05.2018

Jak było w poprzednim meczu? Było już 5:0 po dwóch golach Salaha, jednym Sadio Mane i dwóch Roberto Firmino, gdy AS Roma wzięła się do roboty. W 80. i 84. minucie Edin Dżeko i Diego Perotti zmniejszyli rozmiary porażki wlewając nadzieję w serca włoskich kibiców.

ROMA - LIVERPOOL online na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Mistrzów? [TRANSMISJA, LIVE, STREAM] 02.05.2018

Roma vs. Liverpool relacja LIVE

Najpopularniejsze trenerki personalne w Polsce. Mają tysiące fanów na Instagramie. Zachwycają urodą i piękną sylwetką. Ranking ma charakter subiektywny.Zobaczcie kolejne miejsca, posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze, myszką lub gestami.Lista 100 znanych i rozpoznawalnych Podlasian: aktorzy, pisarze, sportowcy, politycy, celebryci [ZDJĘCIA]

Najpopularniejsze i najpiękniejsze trenerki fitness w Polsce...

23-letnia Urszula Toczko, która pochodzi z Suwałk, nazywana jest królową polskich Ring Girls.

Ula Toczko królową Ring Girls. Zobacz zdjęcia pięknej 23-lat...