ŁKS AZS SG Łódź - Tur Basket Bielsk Podlaski. Bielszczanie pokonali sąsiada w tabeli

tur Basket Bielsk Podlaski odniósł 13 zwycięstwo w sezonie
tur Basket Bielsk Podlaski odniósł 13 zwycięstwo w sezonie Piotr Łozowik
Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski wygrali 82:74 na wyjeździe z ŁKS AZS SG Łódź.

Po dwóch wyrównanych kwartach bielski zespół zaczął budować przewagę w trzeciej. Te część spotkania podopieczni Kamila Zakrzewskiego wygrali 27:15. W czwartej kwarcie gospodarze zdołali odrobić tylko część strat.

Wygrana ta pozwoliła umocnić się Turowi Basket na piątym miejscu w tabeli i utrzymać kontakt z czołówką. W sobotę (godz. 18) Tur Basket podejmie Ochotę Warszawa, a Żubry Białystok także w sobotę u siebie (godz. 17) zmierzą się z AZS UJK Kielce.

Przeczytaj także: Wygrana Żubrów Białystok z UMCS Start II Lublin

ŁKS AZS SG Łódź - Tur Basket Bielsk Podlaski 74:82 (17;19, 21:22, 15:27, 21:14)