LM: FC BARCELONA - JUVENTUS TURYN 3:0. BRAMKI W INTERNECIE ZOBACZ [YouTube]

ezio, AIP
LM: FC BARCELONA - JUVENTUS TURYN 3:0. BRAMKI W INTERNECIE ZOBACZ [YouTube] East News
Liga Mistrzów. FC Barcelona nie dała szans Juventusowi Turyn. Zobacz bramki w internecie.

Liga Mistrzów. Barcelona pewnie pokonała Juventus Turyn. Gianluigi Buffon nie figuruje już na liście Leo Messiego. Włoch pierwszy raz w karierze skapitulował po uderzeniu Argentyńczyka. W hicie 1. kolejki FC Barcelona przed własną publicznością pokonała finalistę zeszłej edycji, Juventus Turyn, 3:0. Dwa trafienia Messiego przedzieliło jedno Ivana Rakiticia.

Oglądaj tu BARCELONA - JUVENTUS 3:0. Zobacz bramki w internecie. Liga Mistrzów 2017/2018 [WIDEO]

Najciekawszym meczem pierwszej kolejki Ligi Mistrzów było starcie FC Barcelony z Juventusem Turyn. To spotkanie okazało się debiutem w pierwszej jedenastce Barcy Ousmane Demebele.

Pierwsze minuty pokazały, jak to spotkanie będzie wyglądać. Barcelona tradycyjnie starała się utrzymać przy piłce, zaś Włosi czekali na kontrę, schowani na własnej połowie, jednak to właśnie ekipa Massimiliano Allegriego zaczęła lepiej rywalizację.

Oglądaj też BAYERN MONACHIUM - ANDERLECHT 3:0. Zobacz GOL Lewandowskiego. BRAMKI ONLINE [YOUTUBE,WIDEO]

Po dryblingu Osumane Dembele, który minął trzech rywali, Juve przejęło futbolówkę i ruszyło z kontratakiem. Akcja zakończyła się strzałem z dystansu Matti De Sciglio. Trzy minuty później po raz kolejny Stara Dama wyszła z kontrą, ale tym razem z dalszej odległości celnie uderzał Paulo Dybala.

Pierwszą groźną sytuację gospodarze stworzyli w dziewiętnastej minucie. Andres Iniesta minął obrońców Juventusu jak tyczki. Jego drybling przerwał dopiero faul tuż za polem karnym. Z okolicy siedemnastego metra z rzutu wolnego strzelał Leo Messi, piłka trafiła w mur, a dobijał Luis Suarez. Znakomity refleks Gianluigiego Buffona uchronił gości od utraty bramki.

Mecz FC Barcelona - Juventus Turyn zakończył się wynikiem 3:0.