Marek Karp pozostaje dyrektorem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

(luk)
Marek Karp od września ub.r. pełni obowiązki dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku
Marek Karp od września ub.r. pełni obowiązki dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku umb.edu.pl
Marek Karp, od września ub.r. pełniący obowiązki dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, został wskazany przez komisję konkursową jako najlepszy kandydat na to stanowisko.

Pokonał trzech innych chętnych do kierowania największym szpitalem w regionie.

- Oficjalnie Marek Karp obejmie stanowisko na początku kwietnia - powiedział Marcin Tomkiel, rzecznik Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Dodał, że - zdaniem komisji konkursowej - wszyscy kandydaci reprezentowali wysoki poziom. Ale najwyżej został oceniony właśnie Karp, który z USK jest związany od 2002 r. - przez te lata był zastępcą dyrektora ds. administracyjno-finansowych. Doskonale zna sytuację placówki, którą teraz będzie zarządzał.

Nowego dyrektora od kilku dni ma też druga placówka nadzorowana przez UMB - Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białysmtoku. Tam konkurs wygrała prof. Anna Wasilewska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Rodzina też będzie ustawiona

J
Jorguś

Ciekaw jestem, czy nowy-stary dyrektor dalej będzie stał na stanowisku, że szpital nie ma pieniędzy dla średniego personelu.

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie