Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Matura 2021. Matematyka: podstawa + rozszerzenie. Odpowiedzi, zadania, przecieki, rozwiązania, arkusze CKE. Co było na maturze? [08.06.2020]

td
Matura 2020. Matematyka: podstawa + rozszerzenie. Odpowiedzi, zadania, przecieki, rozwiązania, arkusze CKE [08.06.2020]
Matura 2020. Matematyka: podstawa + rozszerzenie. Odpowiedzi, zadania, przecieki, rozwiązania, arkusze CKE [08.06.2020] Piotr Krzyżanowski
Matura z matematyki. Najpierw poziom podstawowy, potem poziom rozszerzony. Matura 2020 choć z opóźnieniem, to zbliża się wielkimi krokami. Czego się spodziewać na maturze z matematyki? Sprawdź arkusze z ubiegłych lat i dowiedz, czy były jakieś przecieki. Odpowiedzi, rozwiązania i prawdziwe arkusze CKE dostępne będą w internecie.

Matura 2020. Matematyka: podstawa + rozszerzenie. Odpowiedzi, przecieki, rozwiązania, arkusze CKE

Matury ruszyły już 8 czerwca. Na pierwszy ogień poszedł język polski, następnego dnia matematyka podstawowa. Sprawdź, gdzie szukać odpowiedzi i arkuszy!

ARKUSZE EGZAMINACYJNE DOSTĘPNE JUŻ W NASZEJ GALERII

Matura 2020. PRZECIEKI: Matematyka: podstawa + rozszerzenie. Przecieki, odpowiedzi, arkusze CKE

Matura w tym roku odbywa się z opóźnieniem blisko miesięcznym. Maturzyści mieli więcej czasu na przygotowanie, ale też stresowali się panemią koronawirusa i nie wiadomo, jaki to będzie miało wpływ na ich wyniki. W poniedziałek zdawali egzamin z polskiego, teraz czas na matematykę. Czego się można spodziewać na egzaminach? Matematyki wielu uczniów boi się najbardziej. bowiem od kilku lat jest przedmiotem obowiązkowym. I to właśnie z niego spośród wszystkich "przymusowych" egzaminów wyniki są co roku najgorsze.

MATURA MATEMATYKA ODPOWIEDZI: Zobacz arkusze i odpowiedzi z testu z matematyki 2018 [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Matura matematyka odpowiedzi 7.05.2018: Arkusze CKE i rozwią...

Co będzie w 2020 roku na maturze z matematyki? Jakich zadań się można spodziewać, a jakie wykluczyć? Większość uczniów z pewnością zastanawia się, czy były jakieś przecieki. To wcale nie takie niemożliwe, bowiem jest podejrzenie, że przed maturą z języka polskiego doszło do przeciwku w woj. podlaskim. Odnotowano tam bowiem znaczną ilość zapytań internetowych na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Taki też był jeden z tematów.

Podpowiadamy oraz wskazujemy, gdzie dostępne będą arkusze, rozwiązania i odpowiedzi po zakończeniu matur.

SPRAWDŹ ARKUSZE Z POLSKIEGO: Matura 2020: Język polski. OFICJALNE ARKUSZE CKE - poziom podstawowy i rozszerzony. Co było? Odpowiedzi, rozwiązania [08.06.2020]

Matura 2020. Matematyka. Przecieki w internecie. Gdzie szukąć odpowiedzi i rozwiązań?

Matura 2020 odbywać się będzie w terminie od 8 do 29 czerwca w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Uczniowie nie będą zdawać w tym roku egzaminów ustnych, tylko obowiązuje ich część pisemna. Zachowany będzie dwumetrowy dystans społeczny, na stołach będą środki do dezynfekcji. Wszystko przez zagrożenie zakażenie koronawirusem.

Matura 2020. Matematyka CKE. Arkusze, rozwiązania, odpowiedzi. Czy były jakieś przecieki?

Do jakich egzaminów na maturze trzeba przystąpić? Absolwent klasy maturalnej obowiązkowo przystępuje w tym roku do czterech w części pisemnej.

Obowiązkowe egzaminy w części pisemnej:‎

  • egzamin z języka polskiego (na poziomie podstawowym)‎
  • egzamin z matematyki (na poziomie podstawowym)‎
  • egzamin z języka obcego nowożytnego (na poziomie podstawowym)‎
  • egzamin z wybranego przedmiotu dodatkowego (na poziomie rozszerzonym)‎

Matura 2020. Matematyka: Czy były przecieki z matury? [ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE CKE]

Czy z matury z matematyki 2020 były jakieś przecieki? Chociaż w internecie mogą krążyć "nowe" arkusze, to są one nieprawdziwe i nie ma co spodziewać się ich na maturze. Arkusze CKE nie wyciekły do internetu i maturzyści poznają je dopiero w dniu egzaminu. Odpowiedzi i rozwiązania będą natomiast opublikowane na oficjalnej stronie CKE. Pojawi się tam arkusz dla każdego przedmiotu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna