MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Matura poprawkowa 2017. Matematyka 22.08 ODPOWIEDZI, PRZECIEKI, ARKUSZ CKE

(mck), aip
Matura poprawkowa 2017. Matematyka 22.08 ODPOWIEDZI, PRZECIEKI, ARKUSZ CKE
Matura poprawkowa 2017. Matematyka 22.08 ODPOWIEDZI, PRZECIEKI, ARKUSZ CKE Archiwum
Matura poprawkowa 2017 - matematyka 22 sierpnia. Gdzie szukać odpowiedzi, arkusza CKE, zadań z rozwiązaniami? Matura poprawkowa 2017 z matematyki zakończyła się po 11. Zobacz odpowiedzi, rozwiązania, arkusz CKE i zadania online.

Matura poprawkowa 2017. Matematyka - przecieki w Internecie? [ROZWIĄZANIA, ARKUSZ CKE, ZADANIA]

Matura poprawkowa 2017 z matematyki już się zakończyła. Od godz. 9 we wtorek, 22 sierpnia, maturzyści pisali egzamin maturalny poprawkowy z matematyki. Jakie mieli zadania? Czy arkusz CKE był trudniejszy niż majowy oraz jak różnił się od tego w ubiegłym roku? W Internecie już można znaleźć przykładowe rozwiązania zadań, odpowiedzi i arkusz CKE z matury poprawkowej 2017.

Matura poprawkowa 2017. MATEMATYKA 22.08.2017 [PRZECIEKI, ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE, ROZWIĄZANIA]

[/b]

Matura poprawkowa 2017. MATEMATYKA - odpowiedzi, przecieki, arkusz CKE, rozwiązania zadań

Na ten dzień czekało zapewne wielu maturzystów, którzy nie poradzili sobie z maturą z matematyki. Na naszej stronie znajdziecie arkusze, odpowiedzi i rozwiązania do zadań.

CZYTAJ TEŻ: Matura poprawkowa 2017. Matematyka: Odpowiedzi, przecieki, zadania, arkusz CKE

- Matura z matematyki nie była trudna. Uczniowie z którymi rozmawiałam mówili, że czuli się dobrze przygotowani - mówiła nam Anna Karwat, nauczycielka matematyki w III LO im. Unii Lubelskiej. Niestety, nie wszyscy ostatecznie mogli cieszyć się z dobrego maturalnego wyniku.

Matura poprawkowa 2017. Matematyka 22.08.2017 ARKUSZ CKE, ROZWIĄZANIA, ODPOWIEDZI

Przypomnijmy, że w woj. lubelskim 22 proc. maturzystów nie zdało egzaminu. Z raportu OKE wynika, że język polski na poziomie podstawowym zdało 97 proc. absolwentów (średni wynik poziomu podstawowego 56 proc.). Matematyka wypadła gorzej, bo zdało ją 82 proc. osób przy średnim wyniku 55 proc. poziomu podstawowego. Lubelscy maturzyści jako język obcy najczęściej wybierali angielski. Zdawali egzamin na poziomie 92 proc. z wynikiem 69 proc. na poziomie podstawowym.

Matura poprawkowa 2016: Matematyka ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE

W tym roku w Białymstoku maturę zdało 84 proc. absolwentów, w Łomży - 81 proc., a w Suwałkach - 83 proc. Najlepiej (zdawalność na poziomie 85 proc.) wypadli maturzyści z pow. grajewskiego i zambrowskiego.

MATURA 2017. Matematyka - rozwiązania, odpowiedzi, arkusz CKE [PRZECIEKI]

- W naszym liceum wszyscy zdali maturę - mówi Jan Pilch, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. - Duży wpływ miały na to z pewnością dodatkowe zajęcia, w których uczestniczą uczniowie ostatnich klas. One i lekcje programowe dają uczniom możliwość solidnego przygotowania się do matury - dodaje.

MATURA POPRAWKOWA - MATEMATYKA 22.08.2017 - były przecieki? Zobacz przykładowe rozwiązania i arkusz

MATURA POPRAWKOWA 2017 - MATEMATYKA. Uczniowie zakończyli już egzamin pisemny. Przykładowe odpowiedzi, rozwiązania i arkusz CKE z matury poprawkowej 2017 (matematyka) znajdziecie na naszych portalach, np. TUTAJ: Matura poprawkowa z matematyki 2017. Odpowiedzi i arkusze w serwisie EDUKACJA. Czy matura poprawkowa 2017 matematyka miała przecieki do Internetu? Jest to mało prawdopodobne. Wyniki matury poprawkowej uczniowie poznają we wrześniu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna