Nasza Loteria

Matura poprawkowa 2017. Matematyka: Odpowiedzi, przecieki, zadania, arkusz CKE

(mck), aip
Matura poprawkowa 2017. Matematyka: Odpowiedzi, przecieki, zadania, arkusz CKE
Matura poprawkowa 2017. Matematyka: Odpowiedzi, przecieki, zadania, arkusz CKE Archiwum
Matura 2017. Poprawka z matematyki 21 sierpnia. Były przecieki z matury poprawkowej? Czy matura poprawkowa będzie trudniejsza? Arkusz CKE, odpowiedzi i rozwiązania dostępne w Internecie po zakończeniu egzaminów. MATURA POPRAWKOWA 2017 MATEMATYKA ODPOWIEDZI ZADANIA ARKUSZ CKE PRZECIEKI ROZWIĄZANIA

Matura poprawkowa 2017. Matematyka. Odpowiedzi, zadania, arkusz CKE [PRZECIEKI ONLINE]

Dzisiaj, 22 sierpnia, maturzyści przystąpią do matury poprawkowej 2017. O godzinie 9 rozpocznie się egzamin z matematyki. Czy były jakieś przecieki do sieci? Póki co, nic na ten temat nie wiadomo. Przykładowe zadania i odpowiedzi oraz arkusz CKE będzie można znaleźć w Internecie po zakończeniu matur poprawkowych.

ZOBACZ ODPOWIEDZI: Matura poprawkowa 2017. MATEMATYKA 22.08.2017 [PRZECIEKI, ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE, ROZWIĄZANIA]

Czego spodziewać się na maturze poprawkowej 2017 z matematyki? W roku ubiegłym były to m.in. zadania z funkcji liniowych i kwadratowych. Uczniowie dobrze zapamiętali również obliczanie sumy ciągu arytmetycznego, stereometrię czy obliczanie krawędzi bryły.

MATURA POPRAWKOWA 2016: Wyniki, odpowiedzi, arkusze. Matematyka, Polski

Zobacz, jakie mogą być przykładowe zadania i odpowiedzi oraz jak wyglądał arkusz CKE w ubiegłym roku. Matura poprawkowa 2017 z matematyki już dzisiaj!

MATURA POPRAWKOWA 2017. MATEMATYKA 22.08.2017 Przecieki, rozwiązania, zadania, arkusz CKE

Matura poprawkowa już we wtorek, 22 sierpnia. To kolejna szansa do zdania egzaminu dla tych, którym nie poszczęściło się podczas majowych egzaminów. Jak podaje Gazeta Pomorska, tylko w Gdańsku w maju tego roku na 3218 osób egzamin dojrzałości egzamin zdało 2631 uczniów. Najniższa zdawalność była w powiecie nowodworskim – 62 proc.
Z dodatkowej szansy mogą skorzystać ci, którzy oblali tylko jeden egzamin. Jeżeli ktoś nie zdał więcej niż jednego przedmiotu – musi czekać do maja przyszłego roku.

ZOBACZ TEŻ: Matura 2017. Wyniki. Drugi wynik w kraju: maturę zdało 80 procent

Jak wygląda harmonogram matury poprawkowej 2017? Część pisemna egzaminu poprawkowego rozpocznie się o godz. 9.00 we wtorek. Z kolei poprawki z matury ustnej będą trwać od 23 do 25 sierpnia. Obie części egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym przeprowadzane są w macierzystych szkołach zdających.

Matura 2017. Poprawka - matematyka [ODPOWIEDZI, PRZECIEKI, ZADANIA, ROZWIĄZANIA, ARKUSZ CKE]

W tym roku w Białymstoku maturę zdało 84 proc. absolwentów, w Łomży - 81 proc., a w Suwałkach - 83 proc. Najlepiej (zdawalność na poziomie 85 proc.) wypadli maturzyści z pow. grajewskiego i zambrowskiego.

MATURA 2017. Matematyka - rozwiązania, odpowiedzi, arkusz CKE [PRZECIEKI]

- W naszym liceum wszyscy zdali maturę - mówi Jan Pilch, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. - Duży wpływ miały na to z pewnością dodatkowe zajęcia, w których uczestniczą uczniowie ostatnich klas. One i lekcje programowe dają uczniom możliwość solidnego przygotowania się do matury - dodaje.

MATURA POPRAWKOWA 2017. Matematyka 22.08.2017 Arkusz CKE, przecieki, rozwiązania, zadania

Matura poprawkowa 2017 z matematyki rozpocznie się 22 sierpnia o godz. 9. Uczniowie pisać będą egzamin około 2 godzin. Przykładowe odpowiedzi, arkusz CKE i rozwiązania będą dostępne w sieci po zakończeniu matury poprawkowej 2017.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna