Matura poprawkowa 2020: Matematyka - odpowiedzi. Oficjalne arkusze CKE, klucz odpowiedzi, wyniki [30.09.2020]

red
Matura poprawkowa 2018: Matematyka. Oficjalne arkusze CKE, odpowiedzi, przecieki online [21.08] Archiwum
Matura poprawkowa 2020 z matematyki już 8 września. Gdzie szukać odpowiedzi? Czy były jakieś przecieki? Sprawdź w internecie oficjalne arkusze CKE oraz rozwiązania zadań. Matura poprawkowa z matematyki oraz innych obowiązkowych przedmiotów rozpocznie się o godz.14!

Matura poprawkowa 2020. MATEMATYKA: Odpowiedzi, arkusze CKE, rozwiązania online, testy

Matura poprawkowa 2020 z części pisemnej na poziomie podstawowym odbędzie się już już dziś. Ponieważ matura w swoim pierwotnym terminie została przesunięta z powodu koronawirusa, także termin poprawku uległ przesunięciu. Matura poprawkowa 2020 z języka polskiego, matematyki, języka obcego, odbędzie się we wtorek, 8 września 2020 roku o godz. 14:00. Jak pójdzie zdającym? Dowiedzą się tego już we wrześniu, a dokładniej - do środy 30.09. Natomiast już niedługo oficjalne arkusze maturalne CKE powinny pojawić się w internecie. Śledź na bieżąco naszą stronę.

Matura poprawkowa 2020: Matematyka. Arkusze odpowiedzi CKE, rozwiązania, przecieki online 08.09.2020

Nie jest tajemnicą, że spośród wszystkich egzaminów na maturze, uczniowie najbardziej boją się matematyki. Od kilku lat, odkąd weszła do zestawienia przedmiotów obowiązkowych, spędza sen z powiek maturzystom nieszczególnie dobrym w naukach ścisłych. Nic zatem dziwnego, że najwięcej osób podchodzi do poprawki właśnie z matematyki.

Sprawdź tutaj: Matura poprawkowa 2018: Odpowiedzi, arkusze CKE, rozwiązania online. Matematyka, polski, angielski

Ta natomiast, podobnie jak inne obowiązkowe przedmioty - język polski i język obcy - rozpocznie się dzisiaj o godz. 14. Osoby, którym w maju powinęła się noga, mogą powalczyć o lepszy wynik. W tym roku nie będzie poprawki z egzaminów ustnych, ponieważ nie było ich podczas pierwszego terminu matury 2020.[/b]

Matura poprawkowa 2020: Matematyka [ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE CKE]. Przecieki w internecie?

Z danych OKE wynika, że w tym roku do egzaminu maturalnego w maju przystąpiło 8470 tegorocznych absolwentów. A 81,1 proc. go zdało.

Do matury poprawkowej mogą przystąpić absolwenci wszystkich typów szkół średnich, którzy podeszli do matury ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części pisemnej.

Tu oglądasz: Ponowne przystąpienie do matury

Matura poprawkowa 2020. Matematyka - oficjalne arkusze CKE. Odpowiedzi, rozwiązania, testy online - 08.09.

Gdzie szukać odpowiedzi z matematyki na maturze poprawkowej 2018? Sprawdź w internecie - oficjalne arkusze ma opublikować CKE. Warto zajrzeć tutaj: Matura 2018 - arkusze

Matura poprawkowa 2018. Matematyka: Odpowiedzi, arkusze, prz...

Zobacz koniecznie: Mały ZUS dla przedsiębiorców

Wideo