Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków ONLINE. Co wskórają bez Imaza? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Jagiellonia - Wisła LIVE! Co wskórają do Imaza?
Jagiellonia - Wisła LIVE! Co wskórają do Imaza? Paweł Polecki
Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków ONLINE. Zagrają drużyny o zbliżonym potencjale i zdobyczy. Gospodarze będą musieli rozłożyć akcenty na kilku zawodników, bo z powodu zerwanego więzadła do końca roku wypadł lider ofensywy, Jesus Imaz. Początek w sobotę o 15:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków ONLINE

Przed Jagiellonią trudny okres. Ostatnie pięć meczów tego roku, a być może nawet kilka z wiosny rozegra bez autora siedmiu trafień i dwóch asyst. Imaz wypadł pechowo - podczas treningowego starcia. Przed nim co najmniej trzy miesiące bez piłki, więc ten czas rozciągnie się również na okres przygotowawczy do rundy rewanżowej.

Jagiellonia nie wygrała meczu od 1 października. Przed przerwą zdążyła rozegrać widowiskowe mecze. Z Piastem Gliwice zremisowała 3:3, ze Śląskiem Wrocław 2:2. Nadal daleko jej do czołówki, bo zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem osiemnastu punktów.

Wisła żałuje, że na weekend po derbach przypadła akurat przerwa w rozgrywkach. Z Cracovią udało się jej wygrać 1:0 po trafieniu Yawa Yeboaha. Obecnie ma siedemnaście punktów, tak jak trzy inne drużyny będące przed nią w tabeli, ale tuż za Jagiellonią.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii: - Nam przerwa w rozgrywkach nie była potrzebna. Gdyby miał wybór, wolałbym grać dalej. Zagraliśmy dwa bardzo dobre mecze, zdobyliśmy dwa punkty. Nie podoba mi się to, że jest dużo szumu wokół sędziowania. Ja potrafię być obiektywny wobec własnego zespołu. Kiedy gramy słabiej, potrafię to powiedzieć. Dyspozycja drużyny była ostatnio dobra, a narracja wytworzyła się wokół sędziowania.

Adam Gula, trener Wisły: - Pracowaliśmy ostatnio nie tylko nad przygotowaniem fizycznym, ale również na budowaniu dobrych nawyków w grze. Cieszę się, że zagraliśmy dobry sparing, że była dobra praca chłopaków. Wierzę, że w sobotę będziemy widzieć nie tylko zaangażowanie, ale również Wisłę która ma chęć wygrać i pokaże progres w naszej grze.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Wisła:
Jagiellonia: Imaz, Puerto, Runje, Steinbors, Quintana (?)
Wisła: Błaszczykowski, Żukow, Uryga

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Jagiellonia 2:0 (Ekstraklasa, 07.02.2021)
Jagiellonia - Wisła 1:1 (Ekstraklasa, 24.08.2020)

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Bartosz Gleń – Radosław Majdan. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!

EKSTRAKLASA w GOL24

Choć mecze Fortuna 1 Ligi cieszą się mniejszym zainteresowaniem niż te rozgrywane w najwyższej klasie rozgrywkowej, to kilka stadionów regularnie wypełniało się kibicami. Który obiekt na zapleczu Ekstraklasy był najchętniej odwiedzany przez fanów, a który świecił pustkami? Sprawdźcie frekwencje klubów Fortuna 1 Ligi na półmetku sezonu 2020/2021.

Frekwencja w Fortuna 1 Lidze. Gdzie chodzi najwięcej kibiców...