Wisła Sandomierz straciła punkt z ostatnią drużyną w tabeli

/PK/
W zaległym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz dość niespodziewanie straciła punkt, remisując z ostatnią dotąd w tabeli Juvenią Rzeszów 30:30.

Juvenia Rzeszów - Wisła Sandomierz 30:30 (15:13).
Wisła: Skowron, Tenderenda - Kutek 2, Rusin 8, Rarus 1, Kuraś 1, Drzymalski 3, Werstler 5, Guz 1, J. Sadecki 1, Wiącek 5, Pawelczyk 3.
W pierwszej połowie "wiślacy" mieli problem z atakiem pozycyjnym i co rusz nadziewali się na kontrataki rzeszowian. W 21 minucie gospodarze prowadzili już 13:8. - Trochę zmieniłem obronę, mieliśmy parę przechwytów i jeszcze przed przerwą skróciliśmy dystans do dwóch bramek - opowiadał trener sandomierzan, Adam Węgrzynowski.
Po przerwie ze strony Wisły posypały się dwuminutowe kary i Juvenia znów odskoczyła - w 41 minucie wygrywała już 22:16. Rozpoczęła się pogoń gości, która przyniosła skutek w 56 minucie, kiedy był remis 27:27. Za chwilę przy swoim prowadzeniu 28:27 nasi zawodnicy mieli sytuację sam na sam z bramkarzem, która mogła rozstrzygnąć o ich zwycięstwie, ale została zmarnowana. W zaciętej końcówce żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć zwycięskiej bramki, a ostatnią w tym roku w drugiej lidze zdobył Sebastian Werstler z Wisły, 12 sekund przed końcem doprowadzając do remisu.
10. Orzeł 9 2 211-326
W następnej kolejce, 18-19 stycznia 2014: Chrzanów - Wisła, KSZO Odlewnia - Vive Targi II, Wanda - Politechnika.