Mistrz Kazachstanu pokonany

(mark)
Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz Anatol Chomicz
Piłkarze Jagiellonii Białystok w pierwszym środowym sparingu w Turcji pokonali mistrza Kazachstanu Szachtara Karaganda 2:1.

Jagiellonia objęła prowadzenie po bramce w 11. minucie Tomasza Kupisza. Wyrównał w II połowie Nikola Vasiljević w 53 min. Zwycięstwo Jadze dała bramka Dawida Plizgi w 77 minucie.
Dziś Jagiellonia zagra jeszcze sparing z rumuńskim zespołem Ceahlaul Piatra Neamt.

Jagiellonia Białystok - Szachtar Karaganda 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Tomasz Kupisz 11, 1:1 - Nikola Vasiljević 53, 2:1 - Dawid Plizga 77.
Jagiellonia: Jakub Słowik - Alexis Norambuena (72 Rafał Grzyb), Michał Pazdan, Adam Dźwigała, Lubos Hanzel - Tomasz Kupisz, Tomasz Bandrowski (46 Tomasz Frankowski), Dawid Plizga, Kim Min-kyun, Dani Quintana - Euzebiusz Smolarek.