Mistrzowie Agro 2019. Dziś w Gazecie Współczesnej Kurierze Porannym specjalny dodatek

Barbara Kociakowska
Barbara Kociakowska
Zdobywcy 1. miejsc w poszczególnych kategoriach w plebiscycie Mistrzowie Agro 2019
Zdobywcy 1. miejsc w poszczególnych kategoriach w plebiscycie Mistrzowie Agro 2019 W. Wojtkielewicz
Dziś (24 października) z Gazetą Współczesną i Kurierem Porannym ukazał się dodatek Mistrzowie Agro 2019. M.in. prezentujemy w nim obszernie laureatów naszego plebiscytu – zdobywców pierwszych, drugich i trzecich miejsc w poszczególnych kategoriach.

W tym roku po raz pierwszy wybieraliśmy laureatów w aż sześciu – bardzo ważnych dla wsi – kategoriach: Rolnik roku 2019, Sołtys roku 2019, Sołectwo roku 2019, Gospodyni roku 2019, Koło gospodyń wiejskich roku 2019, Gospodarstwo agroturystyczne roku 2019. Piszemy więc o pracy rolników i ich - rozwijanych przez lata - gospodarstwach; o aktywnych wsiach i ich gospodarzach – sołtysach; o kołach gospodyń wiejskich i działających w nich gospodyniach; a także ciekawych gospodarstwach agroturystycznych, prowadzonych z wielką pasją.

W dodatku zamieścikiśmy także relację z uroczystej gali Mistrzowie Agro, która odbyła się w minionym tygodniu w Białymstoku.

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich laureatów plebiscytu Mistrzowie Agro - zwycięzcy na szczeblu wojewódzkim i w powiatach

Nagrodziliśmy laureatów plebiscytu Mistrzowie Agro - rolnikó...

Przypomnijmy jeszcze zwycięzców plebiscytu Mistrzowie Agro 2019 w woj. podlaskim (wszyscy zostali zaprezentowani w dodatku Mistrzowie Agro 2019) . Są to:

Rolnik roku 2019

  1. Jan Skibicki, Kuriany
  2. Ireneusz Piłkowski, Gardlin
  3. Grzegorz Skowroński, Bargłów Dworny

Sołtys roku 2019

  1. Katarzyna Filimoniuk, sołectwo Kuraszewo (gm. Czyże)
  2. Bogusława Iwanicka, sołectwo Sztabin
  3. Anna Kulesza, sołectwo Kołodno (gm. Gródek)

Gospodyni roku 2019

  1. Edyta Żochowska, Stare Żochy
  2. Anna Czerniakiewicz, Hajdukowszczyzna
  3. Justyna Maciorowska, Ciemnoszyje

Koło Gospodyń Wiejskich roku 2019
KGW Andryjanki, gm. Boćki
KGW Teramiśki w Budach, gm. Białowieża
KGW w Lemanie, gm. Turośl

Sołectwo roku 2019

  1. Sołectwo Stare Żochy, gm. Nowe Piekuty
  2. Sołectwo Skłody Borowe, gm. Nowe Piekuty
  3. Sołectwo Kołodno, gm. Gródek

Gospodarstwo Agroturystyczne roku 2019

  1. Kraina Puszczyka - Puszczykówka, Pokośno
  2. Agroturystyka Dworek nad Stawem, Rudka
  3. Pod Skrzydłami Podlasia, Siemiatycze

Mistrzowie Agro to plebiscyt Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego. Najpierw wybieraliśmy mistrzów powiatowych, następnie spośród nich mistrzów wojewódzkich. Natomiast teraz trwa głosowanie na szczeblu krajowym. Rywalizują w nim Mistrzowie Agro ze wszystkich województw w kraju.

Mistrzowie Agro 2019, laureaci

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie