MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy, warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zaktualizowano 
Znasz warsztat samochodowy, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Wyróżnienia czekają także na korporacje taxi, taksówkarzy, salony samochodowe i samochody na ślub. Swoimi pojazdami będą mogli pochwalić się także pasjonaci, dla których samochód lub motocykl to więcej niż hobby. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów.
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl jest dla nas prawdziwą pasją.

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, samochody na ślub i salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Białegostoku i innych miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

Honorowy patronat:

- Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku

Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku

Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

Salon Samochodowy Roku i Samochód Na Ślub Roku

Zakup samochodu to oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę. Zdarzają się również takie sytuacje w naszym życiu, gdy potrzebujemy samochodu na wyjątkową okazję – na ślub. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego pojazdu do ślubu nie należy do łatwych, gdyż na rynku funkcjonuje dużo wypożyczalni i prywatnych właścicieli, którzy udostępniają swoje samochody młodym parom. Tytuł Samochodu na ślub Roku zostanie przyznany w skali całego województwa.

Bryka Roku 2019 i Motocykl Roku 2019

Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód czy motocykl to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Szukamy najbardziej wyjątkowych aut i motocykli w trzech regionach: białostockim (obejmującym m. Białystok i powiaty: białostocki, bielski, hajnowski, moniecki, siemiatycki, sokólski), łomżyńskim (obejmującym m. Łomża i powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki, zambrowski) i suwalskim (obejmującym m. Suwałki i powiaty: augustowski, sejneński, suwalski). Pochwalicie się swoimi samochodami i motocyklami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem.

- Super bryka, nie musi być samochodem za miliony złotych. To może być równie dobrze piękny, zadbany maluch, jak i najnowszy model znanej marki – mówi Jarosław Jabłoński.

KLIKNIJ i zgłoś kandydatów

Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

Już sam udział w plebiscycie do znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli motoryzacyjne branży. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu naszych gazet. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

Ważne terminy i informacje

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w poniedziałek, 24 czerwca.
 • Zgłoszenia przyjmowane będą do poniedziałku, 1 lipca.
 • Głosowanie będzie trwać do piątku, 19 lipca do godz. 20.

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!

Nagrody dla mechaników oraz instruktorów jazdy

Mechanicy i instruktorzy jazdy, którzy w każdym powiecie, zdobędą najwięcej głosów otrzymają :

 • tytuł Mechanika Roku oraz Instruktora Jazdy Roku w powiecie
 • zaproszenie na rozdanie nagród
 • dyplom
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Białymstoku

Dodatkowo Mechanik oraz Instruktor, którzy zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z powiatów (trzech laureatów tytułu Mechanika Roku i Instruktora Jazdy Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), otrzymają główne nagrody.
Mechanik oraz Instruktor, którzy w rankingu wojewódzkim zdobędą najwięcej głosów, otrzymają: 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Amax w Mikołajkach

Mechanik oraz Instruktor, którzy w rankingu wojewódzkim zajmą 2, 3 i 4 miejsce otrzymają 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Amber Bay w Augustowie

Nagrody dla warsztatów i szkół jazdy

Warsztaty samochodowe oraz ośrodki szkolenia kierowców, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztat Mechaniczny Roku oraz Szkoły Jazdy Roku w powiecie
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • dyplom
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 1000 złotych
 • tablicę na budynek warsztatu potwierdzającą zdobycie tytułu Warsztatu Samochodowego Roku 2019 w powiecie
 • naklejkę na samochód reprezentujący daną szkołę jazdy potwierdzającą zdobycie tytułu Szkoły Nauki Jazdy Roku 2019 w powiecie.

Dodatkowo warsztaty oraz szkoły jazdy, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z powiatów (trzech laureatów tytułu Warsztat Mechaniczny Roku i Szkoła Jazdy Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), otrzymają główne nagrody - voucher na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 3000 złotych, 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Nagrody dla taksówkarzy i korporacji taxi

Korporacja taxi, która w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Korporacji Taxi Roku w mieście
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • dyplom
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 3000 złotych.

Korporacje Taxi, które zajmą 2 i 3 miejsce w mieście otrzymają voucher na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Taksówkarz, który w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Taksówkarza Roku w mieście
 • zaproszenie na rozdanie nagród
 • dyplom
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Bajkowym Zakątku w Gietrzwałdzie

Taksówkarz, który w swoim mieście zajmie 2 i 3 miejsce otrzyma 2-osobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Białymstoku

Nagrody dla bryki oraz motocykla

Bryka oraz Motocykl, które zdobędą najwięcej głosów w regionie otrzymają:

 • tytuł Bryki Roku w regionie oraz Motocykla Roku w regionie
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • pamiątkowy dyplom
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Białymstoku

Dodatkowo Bryka oraz Motocykl, które w równoległym rankingu wojewódzkim zdobędą największa ilość głosów otrzymają główne nagrody. Właściciel Bryki oraz Motocykla, które zdobędą najwięcej głosów w całym województwie otrzymają:

 • artykuł redakcyjny ze zdjęciem na okładce w Kurierze Porannym dla Bryki Roku
 • artykuł redakcyjny ze zdjęciem na okładce w Gazecie Współczesnej dla Motocykla Roku
 • 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Omega w Olsztynie

Właściciele bryk i motocykli, którzy zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Amber Bay w Augustowie

Nagrody dla Samochodów ślubnych i Salonów samochodowych

Samochód ślubny i Salon samochodowy, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Samochodu ślubnego Roku, Salonu samochodowego Roku
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • nagranie filmu redakcyjnego
 • voucher na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 3000 złotych

Właściciele Samochodów ślubnych i Salony samochodowe, które zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają voucher na reklamę w "Gazecie Współczesnej" lub "Kurierze Porannym" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Informacji o akcji udziela Joanna Nowik
tel.505 496 942 (pon. - pt. w godz. 9-16),
e-mail: joanna.nowik@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3