MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zdobył trzy cenne punkty na wyjeździe

Mecz Broń Radom - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
Mecz Broń Radom - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie Joanna Gołąbek
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie wygrał 2:1 na wyjeździe z wyżej notowaną Bronią Radom.

Po serii spotkań z zespołami z samej czołówki tabeli podopieczni Bartosza Jurkowskiego zmierzyli się z zespołem ze środka stawki. Mecz dla naszej drużyny zaczął się źle, bo już w 18 minucie przegrywała 0:1.

O wiele więcej działo się po przerwie. Praktycznie pierwsza akcja ofensywna gości przyniosła wyrównanie. Autorem gola był Daniel Samluk. Pięć minut później MKS Ruch za sprawą Michała Grochowskiego wyszedł na prowadzenie.

Natomiast od 74 minuty po drugiej żółtej kartce dla Arkadiusza Gajewskiego drużyna z Podlasia grała w dziesiątkę. Pomimo to utrzymała korzystny wynik.

MKS Ruch ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Broń Radom - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 (1:0)