Mladen Kascelan sprawił sensację na Wembley

Mladen Kascelan znany jest z ambitnej gry
Mladen Kascelan znany jest z ambitnej gry Archiwum
Zawodnik białostockiej Jagiellonii Mladen Kascelan wystąpił w reprezentacji Czarnogóry w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Anglią. Na Wembley padł sensacyjny remis 0:0.

Kascelan pojawił się na boisku w 62. minucie spotkania, zmieniając Mitara Novakovicia. Niespełna dwie minuty później zawodnik Jagi ostro sfaulował Ashleya Younga, za co ukarany został żółtą kartką. Kascelan zagrał jedenak dobre spotkanie. Ustawiony w środku drugiej linii, często przerywał akcje Anglików, inicjując także kilka groźnych ataków własnej drużyny.

Remisując na Wembley rewelacyjna Czarnogóra utrzymała prowadzenie w grupie Geliminacji Euro 2012. Wcześniej ekipa z Bałkanów pokonała po 1:0 Walię, Bułgarię oraz Szwajcarię.