Młoda Jaga ograła Olimpię (wideo)

Jaga ( żółto-czerwone koszulki) radziła sobie lepiej od Olimpii
Jaga ( żółto-czerwone koszulki) radziła sobie lepiej od Olimpii B. Maleszewska
Białystok. Zespół białostockiej Jagiellonii występujący w Młodej Ekstraklasie ograł w sparingu kolejnego trzecioligowca. W sobotę żółto-czerwoni zasłużenie pokonali 4:3 Olimpię Zambrów.

Jaga świetnie prezentowała się w ciągu pierwszych 45 minut gry. - Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków - mówi trener Sławomir Kopczewski.

Żółto-czerwoni do przerwy prowadzili 3:1. - Postawa naszej wyjściowej jedenastki to kompromitacja - denerwuje się z kolei opiekun Olimpii Grzegorz Szerszenowicz. - Po przerwie było już lepiej. Zmiennicy zaangażowaniem i wolą walki zaczęli odrabiać straty.

Po dwóch bramkach Łukasza Krawczyka było nawet 3:3. Ostatnie słowo należało jednak do młodych jagiellończyków. Do siatki trafił Andrzej Jakimczuk, ustalając w 82 minucie wynik sparingowej potyczki.

Cały artykuł w papierowym wydaniu "Współczesnej"

Jagiellonia Białystok (ME) - Olimpia Zambrów 4:3 (3:1)
Bramki: 1:0 - Grudziński 14, 1:1 - T. Jastrzębski 31, 2:1 - Grudziński 35, 3:1 - Hryszko 42, 3:2 - Krawczyk 71, 3:3 - Krawczyk 73, 4:3 - Jakimczuk 82.