Młoda Jagiellonia przegrała z liderem

Zespół Jagiellonii Białystok występujący w Młodej Ekstraklasie przegrał w Juchnowcu 1:2 z Widzewem.

Jagiellonia nie była gorsza od lidera rozgrywek. Zabrakło jej odrobiny szczęścia.

Obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji strzeleckich. Już w 4. minucie Jagę na prowadzenie wyprowadził Kamil Zapolnik. Po przerwie Widzew zdołał jednak strzelić dwa gole.

Łodzianie w tym sezonie nie ponieśli jeszcze porażki i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Jaga, po sobotnich meczach, jest siódma.

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 - Zapolnik 4, 1:1 - Rozwandowicz 55, 1:2 - Grzeszczyk 82.
Jagiellonia: Walczyk (82 Rogacz) - Butkiewicz (67 Soczyński), Józefiak, Szóstko, Straus - Murawski (46 Grudziński), Arłukowicz (63 Canas), Tymiński, Seratlić (46 Mackiewicz) - Kądzior - Zapolnik.
Widzew: Wolański - Augustyniak, Dybiec, D. Ceglarz, Kozłowski (46 Duda) - Serwaciński (86 Świechowski), Grzeszczyk, Rozwandowicz, S. Ceglarz - Radzio (78 Knera), Tyburski.
Żółte kartki: Arłukowicz, Canas (Jagiellonia), Serwaciński, Tyburski, S. Ceglarz (Widzew).

Więcej w poniedziałkowej "Gazecie Współczesnej.