Młodzicy KS Wschód na podium Pucharu Warmii i Mazur w zapasach

Białostoczanie z KS Wschód na podium Turnieju o Puchar Warmii i Mazur
Białostoczanie z KS Wschód na podium Turnieju o Puchar Warmii i Mazur KS Wschód Białystok
Najmłodsi zapaśnicy Klubu Sportowego Wschód drużynowo i indywidualnie stanęli na podium Międzynarodowego Turnieju Młodzików O Puchar Warmii i Mazur w zapasach w stylu klasycznym.

W Olsztynie odbył się ostatnio XLIX Międzynarodowy Turniej Młodzików O Puchar Warmii i Mazur w zapasach w stylu klasycznym. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy ze Klubu Sportowego Wschód.

Białostoczanie wywalczyli drugie miejsce drużynowo w stawce 24 drużyn.

Ponadto Szymon Godun wywalczył złoty medal w kategorii 38 kg. Także najlepszy w swojej kategorii 52 kg był Amir Mintulajew. Srebrne medale wywalczyli: w kat. 44 kg Filip Wnorowski i w kat. 48 kg Abdurakhim Irshakhov. Z kolei brązowy medal wywalczył