Nasza Loteria

Mnisi z Himalajów ułożą mandalę

(jus)
Białystok. Buddyjscy mnisi z Himalajów ułożą mandalę na Światowym Kongresie Esperanto, który odbędzie się w 2009 roku w Białymstoku.

Z wyjazdu do Azji wrócił właśnie Marcin Szarkowski, prezes Fundacji "Złoty Środek", który wręczył mnichom zaproszenia od prezydenta Białegostoku. Wczoraj M. Szarkowski przekazał prezydentowi mandalę kalachakra, która oznacza Koło Czasu.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gienio
Buddyści w Białymstoku
Co na to lokalne koła różańcowe, buddyzm dla nich przecież jest jeszcze gorszy niż lokalne prawosławie.
Może przyjadą przejąć monaster supraski. Gdzie dwóch się bije...
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna