Morze Szczecin - Ślepsk Suwałki 3:0

Szczecin To była bardzo nieudana kolejka I ligi siatkarzy dla naszych zespołów.

Po porażce 0:3 Pronaru Hajnówka w Pile z Jokerem, w takim samym stosunku przegrał z Morzem Szczecin suwalski Ślepsk. Nasi siatkarze najbardziej mogą żałować pierwszego seta, w którym prowadzili 18:15. Niestety pozwolili gospodarzom na wyrównanie po własnych błędach, a w końcówce, przy stanie 23:23 przegrali dwie akcje.

W kolejnych partiach gospodarze potrafili na początku wywalczyć niewielką przewagę i utrzymać ją przez cały set. Szkoda, bo na pewno nie byli poza zasięgiem suwalczan.

Morze Bałtyk Szczecin - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

Ślepsk: Malczewski, Skrzypkowski, Rudzewicz, Iwanowicz, Szlejter, Gołębski, Knasiecki (libero) oraz Krzysiek, Augustynowicz, Wawrzyniak, Główczyński