MŚ w Siatkówce: Polska - Chiny 29:24. Drugie zwycięstwo Polek (wideo)

PGNiG/x-news
x-news
W trzecim meczu w mistrzostwach świata polskie piłkarki ręczne wygrały z reprezentacją Chin 29:24.

Spotkanie z drużyną Państwa Środka nie było jednak dla biało-czerwonych spacerkiem. W pierwszej połowie zespół prowadzony przez Kima Rasmussena bardzo słabo prezentował się zwłaszcza w ataku i do przerwy prowadził tylko 12:11.

W drugiej części spotkania Polki zdecydowanie częściej trafiały do bramki rywalek i po ostatniej syrenie mogły świętować drugi triumf w turnieju. W środę reprezentacja Polski zmierzy się z Angolą, która przegrała wszystkie dotychczasowe mecze.