Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Numer: StPr/18/0299...
fot. holiday-boat.com

Najciekawsze oferty pracy w woj. podlaskim. Sprawdź! Wymagania, dane kontaktowe (zdjęcia)

MONTAŻYSTA KATAMARANÓW

Numer: StPr/18/0299
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Miejsce pracy: Tytoniowa 13, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Montaż katamaranów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.03.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN 15,90 zł./h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter kadłubów okrętowych*

Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane
Zawód:
Szkutnik
Monter kadłubów okrętowych

Pracodawca: HOLIDAY BOAT Daniel Wałamaniuk
Krótki opis działalności gospodarczej:
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Tytoniowa 13, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Osoba do kontaktu: Daniel Wałamaniuk
Numer telefonu: 692 050 035
E-mail: [email protected]