NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 - poznaj najlepszych nauczycieli w...

  NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 - poznaj najlepszych nauczycieli w województwie!

  PS

  Aktualizacja:

  NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 - poznaj najlepszych nauczycieli w województwie!
  Znamy już najsympatyczniejszych nauczycieli i najlepsze szkoły w województwie podlaskim! Poznajcie laureatów w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum, Nauczyciel Klas Ponadpodstawowych, Nauczyciel Akademicki, Szkoła Publiczna i Szkoła Niepubliczna. Nagrody zostaną wręczone już 17 grudnia podczas Gali, która odbędzie się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, która jest oficjalnym partnerem naszej akcji. Plebiscyt organizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego - Jerzego Leszczyńskiego.
  NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 - poznaj najlepszych nauczycieli w województwie!
  Zobacz aktualne wyniki wojewódzkiego finału:

  Wybierz kategorię - KLIKNIJ:

  Nauczyciele klas I-III
  Nauczyciele klas IV-VIII I gimnazjum
  Nauczyciele szkół ponadpodstawowych
  Publiczna Szkoła Roku


  Zobacz aktualne wyniki w kategoriach wojewódzkich:

  Wybierz kategorię - KLIKNIJ:

  Nauczyciel akademicki
  Niepubliczna Szkoła Roku  Zobacz wyniki głosowania w pierwszym, powiatowym etapie:

  Wybierz kategorię - KLIKNIJ:

  Nauczyciele klas I-III
  Nauczyciele klas IV-VIII I gimnazjum
  Nauczyciele szkół ponadpodstawowych
  Publiczna Szkoła Roku
  Zobacz galerię zdjęć zwycięzców etapu powiatowego:
  Obejrzyjcie rozmowy z liderami Plebiscytu!


  Katarzyna Abramowicz, lider kategorii Nauczyciel Klas I-III, uczy w Szkole Podstawowej nr 37 w Białymstoku. Pani Kasia codziennie przychodzi do pracy z uśmiechem na ustach, uwielbia bowiem kontakt z dziećmi.


  Inga Rawińska, lider kategorii Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum. Pani Inga uczy w Szkole Podstawowej w Boćkach i opowiada m.in. o tym, że "zadaniem nauczyciela jest postarać się, żeby dzieciom chciało się chcieć".


  Piotr Augustynowicz uczy w Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku. Zajmuje 1. miejsce w województwie w kategorii Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych. Pracę z młodzieżą traktuje jako formę służby Polsce.
  To druga edycja naszej akcji, którą "Kurier Poranny" i "Gazeta Współczesna" prowadzi pod honorowym patronatem Jerzego Leszczyńskiego, marszałka województwa podlaskiego. - Odpowiadając na oczekiwania środowiska oświatowego w tym roku przyznamy więcej nagród - mówi Elżbieta Dźwigaj, dyrektor marketingu "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej". - Po raz pierwszy docenimy nauczycieli akademickich i nagrodzimy szkoły przyjazne uczniom i rodzicom.

  Osobno w miastach i powiatach województwa podlaskiego zostaną przyznane medale nauczycielom w kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadpodstawowych.
  ► W tym roku po raz pierwszy, osobno w miastach i powiatach województwa podlaskiego, wybierzemy także Publiczną Szkołę Roku.
  ► W głosowaniu wojewódzkim nagrodzimy Nauczyciela Akademickiego Roku, czyli najlepszego wykładowcę, mentora, trenera, promotora jak również dydaktyka, który związany jest z rozwojem studentów, kształtowaniem ich osobowości, bowiem to właśnie w okresie studiów młody człowiek ma największe możliwości kreowania siebie i swoich relacji ze światem.
  ► W głosowaniu wojewódzkim uhonorujemy także Niepubliczną Szkołę Roku.
  ► Na nauczycieli czekają atrakcyjne nagrody, w tym zaproszenia na weekendowy wypoczynek w komfortowych hotelach, vouchery do sklepów ze sprzętem elektronicznym i vouchery na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.
  ► Zwycięzcy odbiorą nagrody w trakcie Gali w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, z której obszerną relację zamieścimy na łamach Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej oraz na portalach: poranny.pl i wspolczesna.pl

  Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku jest oficjalnym partnerem plebiscytu Nauczyciel Na Medal 2018. Rektor WSFiZ-u, doc. dr Edward Hościłowicz, opowiada m.in. o nagrodach, które czekają na najlepszych pedagogów z województwa podlaskiego.


  Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.

  Takich nauczycieli z województwa podlaskiego docenimy i nagrodzimy w akcji Nauczyciel na Medal!

  - Poza rodzicami, to własnie nauczyciele kształtują postawy młodych ludzi, pokazują kierunki, pomagają stawiać życiowe cele, a w ich konsekwencji osiągnąć sukcesy. Nie można więc przegapić szansy, aby im podziękowań za to co dla nas robią. A taki plebiscyt to okazja nie do przecenienia. - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej".

  Kandydatów do tytułu Nauczyciel na Medal, zaprezentujemy w specjalnym dodatku, który dołączymy do "Kuriera Porannego " i "Gazety Współczesnej - album prezentujący nominowanych nauczycieli. Podobnie jak rok temu nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie grudnia.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek z ubiegłorocznej edycji plebiscytu  Kogo nominować do nagrody?

  Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.


  Nowością w naszym plebiscycie będą wyróżnienia dla szkół. W tym przypadku szukamy placówek edukacyjnych, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Elżbieta Dźwigaj wyjaśnia: - Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna szczególnie dba o dobrą atmosferę. Najpierw przez nominacje, a następnie w głosowaniu, uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i nauczycieli. Na najbardziej przyjazne szkoły czekają cenne nagrody.
  Gala dla Nauczycieli


  Laureaci odbiorą medale i nagrody podczas Gali wręczenia nagród "Nauczyciel na medal", która odbędzie się w grudniu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Zaproszenie na Galę otrzymają laureaci z miast i powiatów oraz laureaci kategorii wojewódzkich.

  KLIKNIJ I ZOBACZ RELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ GALI


  Ważne terminy

  • Laureaci zostaną wybrani w miastach i powiatach w czterech następujących kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum, Nauczyciel szkół ponadpodstawowych i Publiczna Szkoła Roku.
  • Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu będzie trwał od piątku, 19 października od godz. 12.00, do wtorku, 20 listopada do godz. 19.00.
  • Zwycięzcy z miast i powiatów awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale będzie trwało od 23 listopada od godz. 12.00 do 7 grudnia do godz. 19.00
  • Głosowanie w kategoriach wojewódzkich Nauczyciel Akademicki i Niepubliczna Szkoła Roku rozpocznie się 19 października o godz. 12.00 i zakończy 7 grudnia o godz. 19.00.
  • Nagrody zostaną wręczone w grudniu podczas uroczystej Gali w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.


  Cenne nagrody dla nauczycieli
  Etap powiatowy


  Nauczyciele, którzy w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych zdobędą najwięcej głosów w miastach i powiatach otrzymają:
  • tytuł Nauczyciela na Medal w mieście lub powiecie i pamiątkowy medal
  • dyplom
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród


  Cenne nagrody dla szkół
  Etap powiatowy


  Szkoły, które w kategorii Publiczna Szkoła Roku zdobędą najwięcej głosów w miastach i powiatach otrzymają:
  • tytuł Szkoły na Medal w mieście lub powiecie
  • dyplom
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród


  Wojewódzki finał


  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:
  • tytuł "Nauczyciela Na Medal"
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Białowieskim w Białowieży
  • voucher o wartości 3000 zł na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku
  • szkolenie w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku
  • voucher o wartości 400 zł do Kliniki Piękna Afrodyta w Białymstoku
  • voucher o wartości 200 zł na zakup biżuterii w Diament Plus

  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą drugie miejsce, otrzymają:
  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą trzecie miejsce, otrzymają:


  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą czwarte miejsce, otrzymają:


  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą piąte miejsce, otrzymają:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • 2-osobowe zaproszenie na kolację w Doho Sushi w Białymstoku


  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w kategoriach Nauczyciel Klas I-III, Nauczyciel Klas IV-VIII i gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, zdobędą szóste miejsce, otrzymają:
  zdj. Michał Heller/OiFP


  Szkoła, która w wojewódzkim finale, w kategorii Publiczna Szkoła Roku, zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrody główne:


  Szkoła, która w wojewódzkim finale, w kategorii Publiczna Szkoła Roku, zajmie drugie miejsce, zdobędzie:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • voucher o wartości 2000 zł na reklamę w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej"  Szkoła, która w wojewódzkim finale, w kategorii Publiczna Szkoła Roku, zajmie trzecie miejsce, zdobędzie:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • voucher o wartości 1000 zł na reklamę w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej"
  KATEGORIE WOJEWÓDZKIE


  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrody główne:

  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie drugie miejsce, otrzyma nagrody:  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie trzecie miejsce, otrzyma nagrody:

  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie czwarte miejsce, otrzyma nagrody:


  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie piąte miejsce, otrzyma nagrody:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • 2-osobowe zaproszenie na kolację do Doho Sushi w Białymstoku


  Nauczyciel, który w wojewódzkim etapie, w kategorii Nauczyciel Akademicki, zdobędzie szóste miejsce, otrzyma nagrody:

  Szkoła, która w wojewódzkim etapie, w kategorii Niepubliczna Szkoła Roku, zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrody:


  Szkoła, która w wojewódzkim etapie, w kategorii Niepubliczna Szkoła Roku, zdobędzie drugie miejsce, otrzyma nagrody:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • voucher o wartości 2000 zł na reklamę w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej"  Szkoła, która w wojewódzkim etapie, w kategorii Niepubliczna Szkoła Roku, zdobędzie trzecie miejsce, otrzyma nagrody:
  • dyplom
  • zaproszenie na Galę wręczenia nagród
  • voucher o wartości 1000 zł na reklamę w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej"  Plebiscyt organizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego - Jerzego Leszczyńskiego.

  Informacji o akcji udziela Paulina Stefańczuk - tel. 695 308 983, (pon-pt w godz 9.00-16.00) e-mail: paulina.stefanczuk@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo