ezio,x-news
Niemcy - Meksyk 4:1 Zobacz ZA DARMO bramki na YouTube. Niemcy w finale Pucharu Konfederacji (wideo) Szymon Starnawski
Puchar Konfederacji. Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Meksyk 4 do 1. Dwie bramki dla Niemców strzelił Goretzka. Zobacz bramki z tego spotkania w tym artykule.

Niemcy - Meksyk 4:1 Zobacz ZA DARMO bramki na YouTube. Niemcy w finale Pucharu Konfederacji (wideo) Piłkarska reprezentacja Niemiec awansowała do finału Pucharu Konfederacji. W czwartkowym (29 czerwca) półfinale mistrzowie świata rozbili Meksyk aż 4:1. - Wielkie słowa uznania dla naszych młodych graczy. Osiągnęliśmy finał. Pragnęliśmy tego, choć raczej nie mogliśmy się tego spodziewać. To był wspaniały występ - skomentował Joachim Loew, selekcjoner reprezentacji Niemiec.

Niemcy w finale Pucharu Konfederacji. "Wielkie słowa uznania dla naszych młodych graczy"

Meksyk przegrał z Niemcami aż 1:4 w półfinale Pucharu Konfederacji. Już po 7 minutach mistrzowie świata prowadzili 2:0 po golach Leon Goretzki.

- To było bardzo rozczarowujące, bo po 7 minutach straciliśmy już 2 gole, a nasz zespół wyglądał, jakby w ogóle nie wybiegł na boisko. Nie byli gotowi, by grać i zwyciężać - powiedział jeden z meksykańskich fanów, Swami Lopez. Nie zgodził się z nim Juan Jotar.

- Jeśli porównać oba zespoły, wartość rynkowa Niemców jest dwa razy większa. Stworzyli świetną drużynę, to przyszłość niemieckiej piłki. Biorąc to pod uwagę, nie mogliśmy oczekiwać zwycięstwa, dajcie spokój - stwierdził napotkany pod stadionem w Soczi Meksykanin.