Nowoczesność i tradycja – te dwa pojęcia występują w każdej dziedzinie gospodarki.

Artykuł sponsorowany
Często się ze sobą zderzają, a niekiedy nawet wykluczają. A gdyby tak połączyć je ze sobą? I tu pojawia się pytanie czy istnieje taka możliwość?

Tradycyjne sposoby prowadzenia gospodarstwa przekazywane są z pokolenia na pokolenie, z ojca na syna. Podobnie jest z maszynami rolniczymi. Sprzęt, o który się dba, może posłużyć wiele lat, jednak coraz częściej przestaje on spełniać podstawowe kryteria racjonalnej i ewoluującej uprawy ziemi. Na rynku maszyn rolniczych istnieje mnóstwo nowoczesnych sprzętów, dostosowanych do wymagań współczesnej gospodarki, jednak bardzo często rolników, zwłaszcza z mniejszych gospodarstw, nie stać na zakup nowego sprzętu. Co wtedy? Czy pozostaje tylko dalsza praca z mało wydajnym sprzętem? Niekoniecznie. Coraz częściej gospodarze decydują się na korzystanie z ofert firm takich jak JP Works. Firma oferuje szeroki katalog usług rolniczych i nie tylko rolniczych dla osób, które chcą tradycyjnie uprawiać ziemię jednak z nowszym i wydajniejszym sprzętem, a których nie stać na zakup owych maszyn. W ofercie firmy znajduje się m.in.

• przygotowywanie gruntu pod zasiew przy użyciu wysoko kwalifikowanego sprzętu takiego jak: JCB Fastrac, agregat talerzowy unia 3m, włóka 5m czy pług obrotowy 4 skibowy, który umożliwia uzyskanie znacznie większej wydajności ziemi niż przy użyciu maszyn starszej generacji,
• zbiór zbóż, słomy i traw za pomocą: John Deere w540, kosiarki dyskowej Samasz 2,8m, prasy John Deere 440M
• transport bel, zbóż, ziemi itd. przy użyciu przyczepy 15t oraz platformy na 32 bele
• oraz wiele wiele innych zabiegów gospodarczych

Ponadto firma JP Works oferuje również usługi w zakresie robót ziemnych przy użyciu koparki gąsienicowej o wadze 5t, ładowarki teleskopowej o wadze 7,5t i wysięgu 7m, miniładowarki avant 528 oraz walca drogowego Hamm HD13.

Od niedawna do oferty firmy dołączyła również usługa oczyszczania działek z drzew, krzaków i korzeni do 30cm głębokości za pomocą wysoko kwalifikowanego sprzętu jakim jest mulczer wgłębny „Plaisance”. Umożliwia on nie tylko szybkie pozbycie się niechcianych korzeni z działki ale również stworzenie nowego miejsca pod uprawę bogatego w szczątki roślin, które użyźniają glebę.

Szeroki wachlarz sprzętu i doświadczenia pracowników umożliwia rolnikom uzyskanie satysfakcjonujących efektów zleconej pracy. Firma JP Works stosuje elastyczne i indywidualnie podejście do klienta, jego potrzeb i wymagań. Praca w zróżnicowanych warunkach sprawia, że pracownicy nieustannie nabywają nowe doświadczenia i podnoszą swoje kwalifikacje. Niezwykle ważny elementem, którego wszystkim brakuje we współczesnym świecie jest czas. Zlecając pracę firmie JP Works można go zaoszczędzić i tym samym zyskać przestrzeń do wykonywania innych czynności. Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na jakość i wysokiej klasy sprzęt, który niejednokrotnie jest nieosiągalny dla małych gospodarstw. Zapewniamy perfekcyjnie wykonanie pracy, satysfakcje i oszczędność czasu klienta, więc nie ma co się zastanawiać.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu:
Jakub Płoński, telefon kontaktowy: 880 803 133
https://www.facebook.com/JP-Works-100365544844430
https://www.instagram.com/kuba9449_jp_works/

Dodaj ogłoszenie