Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Oferta pracy: Dziennikarz - Suwałki

red
Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników.

Zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

DZIENNIKARZ

miejsce pracy: Suwałki

Wybrane zadania:
• zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych, zdjęć
• przygotowanie krótkich materiałów video
• budowanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych
• udział w akcjach redakcyjnych
• realizowanie zleconych tematów
• monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki

Oczekiwania wobec kandydatów:
• zainteresowanie życiem lokalnych społeczności
• umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim i pisemnego wyrażania myśli
• rzetelność, kreatywność i dociekliwość
• umiejętność oceny faktów i informacji
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu źródeł informacji
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• stałe wynagrodzenie
• samodzielne stanowisko pracy
• szkolenia i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!