Oferta pracy: Dziennikarz - Suwałki

redZaktualizowano
Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników.

Zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

DZIENNIKARZ

miejsce pracy: Suwałki

Wybrane zadania:
• zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych, zdjęć
• przygotowanie krótkich materiałów video
• budowanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych
• udział w akcjach redakcyjnych
• realizowanie zleconych tematów
• monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki

Oczekiwania wobec kandydatów:
• zainteresowanie życiem lokalnych społeczności
• umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim i pisemnego wyrażania myśli
• rzetelność, kreatywność i dociekliwość
• umiejętność oceny faktów i informacji
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu źródeł informacji
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• stałe wynagrodzenie
• samodzielne stanowisko pracy
• szkolenia i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3