San Kłyżów pierwszym liderem. Wyniki piłkarskiej stalowowolskiej klasy okręgowej (zdjęcia)

/DASZ/
Piłkarze z tarnobrzeskiego Mokrzyszowa (w biało-niebieskich koszulkach) rozpoczęli sezon od skromnego zwycięstwa nad Ździarami. Marcin Radzimowski
Jeden z faworytów rozgrywek zespół z tarnobrzeskiego Mokrzyszowa musiał się sporo namęczyć by pokonać rywali ze Ździar.

Pewne zwycięstwa zanotowały natomiast inne drużyny kandydujące do walki o awans, Tłoki Gorzyce oraz Olimpia Pysznica. Beniaminek z Rudnika w ostatniej minucie meczu zapewnił sobie wygraną z Zarzeczem, natomiast inny beniaminek Wisan Skopanie musiał na własnym boisku uznać wyższość rywala zza miedzy Strzelca Dąbrowica. Powrót po rocznej przerwie na własne boisko piłkarze Bukowej Jastkowice uczcili wysokim zwycięstwem nad Podwoliną.

Orzeł Rudnik - KP Zarzecze 3:2 (1:0).
Strażak Przyszów - Słowianin Grębów 0:1 (0:1).
Wisan Skopanie - Strzelec Dąbrowica 1:2 (0:0).
Sokół Kamień - Olimpia Pysznica 1:4 (0:0).
Mokrzyszów Tarnobrzeg - LZS Ździary 1:0 (0:0).
Tłoki Gorzyce - San Wrzawy 4:0 (2:0).
San Kłyżów - Iskra Sobów Tarnobrzeg 7:0 (1:0).
Bukowa Jastkowice - KS Podwolina 6:1 (3:0).

16. Iskra Sobów Tarnobrzeg 1 0 0:7 0 0 1
W następnej kolejce, 20-21 sierpnia: Podwolina - Strażak, Iskra - Bukowa, San W. - San K., Ździary - Tłoki, Olimpia - Mokrzyszów, Strzelec - Sokół, Zarzecze - Wisan, Słowianin - Orzeł.