Ojciec Klimuszko. Przepowiednie. Wiele się sprawdziło (wideo)

kp
Ojciec Klimuszko. Przepowiednie dotyczyły Polski i świata.
Ojciec Klimuszko. Przepowiednie dotyczyły Polski i świata. sxc.hu
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Jedna z jego najbardziej znanych przepowiedni dotyczyła zniszczenia Europy.

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Był skromnym franciszkaninem, znanym wizjonerem, jasnowidzem i zielarzem. Miewał wizje dotyczące przyszłych losów Polski, Europy, a także zwykłych ludzi. Przyszłość innych wyczytywał ze zdjęć. Przez całe życie pomógł tysiącom osób. Przychodzili do niego nie tylko prości ludzie, ale także profesorowie. Niósł pomoc tym, którzy go potrzebowali. Posiadał szeroką wiedzę na temat ziół i potrafił pomóc w sprawach zdrowotnych.

W swoich przepowiedniach mówił o przyszłym przebiegunowaniu ziemi i zmianie klimatu. Jednak wspominał, żeby nie wyjeżdżać z Polski, ponieważ dzięki swojemu położeniu, w Polsce jako w jednym z nielicznych krajów nie dojdzie do gwałtownych zmian klimatycznych. Mówił on także, że z Polski miały pochodzić osoby, które zmienią świat. Przewidział m.in. śmierć kardynała Hlonda i papieża Jana Pawła I, oraz wybór Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. O pontyfikacie Jana Pawła II mówił, że "będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne".

Jedna z jego najbardziej znanych wizja była ta, która dotyczyła zniszczenia Europy, ale zarazem, w której Polska zostanie najmniej poszkodowana. "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy.

Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!

Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża."

Ojciec Klimuszko nie mówił publicznie o swoich wizjach, wspominał o tym, jedynie w gronie najbliższych przyjaciół. Odstępstwem od tego było spotkanie z dziennikarką Wandą Konarzewską, na którym wizjoner powiedział: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym".

Ojciec Klimuszko w swojej książce pt. "Moje widzenie świata", napisał: "Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości (…) Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze".

22 sierpnia 1980 roku zakonnik trafił do szpitala, gdzie pożegnał się z życiem. Przed śmiercią powiedział przyjacielowi: "Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Ojciec Klimuszko określił swoje działania. Powiedział: "Sława dla głupców jest odurzającym narkotykiem... mnie rozgłos przyniósł najpierw zaskoczenie, potem rozczarowanie, wreszcie udrękę ciężaru odpowiedzialności wobec ludzi". Uważał, że za darem jasnowidzenia kryje się "wielkie ryzyko, udręka i odpowiedzialność" i nie lubił tego określenia. Mówił, "Najbardziej wstrząsającym przeżyciem jasnowidza jest widzenie dramatycznych scen rozgrywającego się wydarzenia, wobec którego musi pozostać biernym widzem, bez możliwości wpływu. Podobny wstrząs rodzi w duszy jasnowidza świadomość odpowiedzialności za wynik powierzonej mu sprawy do rozstrzygnięcia".

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Ludzie boją się tego, co wiem. Przepowiednie

Wideo

Komentarze 30

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Janusz

"Bo w Biblii macie jasno napisane: będą głody i zarazy, będziecie słyszeć o wojnach i pogłoskach wojennych a miejscami trzęsienia ziemi. W tym roku już drugie trzęsienie ziemi we Włoszech, więc czas się zbliża, wojna światowa będzie. A w 2015 w Nepalu trzęsienie ziemi.

"

Włącz myślenie człowieku.

To twierdzenie jest prawdziwe dla dowolnego miejsca i okresu historycznego. ZAWSZE były gdzieś głody i zarazy, i są dalej, trzęsienia ziemi (ruchy i zderzenia płyt tektonicznych) są od zawsze i będą zawsze, wojny też były od zawsze od kiedy istnieje ludzkość i prawdopodobnie będą zawsze w takiej lub innej formie.

Śmiesznie się to czyta: "OCH BYŁO TRZĘSIENIE ZIEMI W NEPALU! PROROCTWA BIBLIJNE SIĘ SPRAWDZAJĄ"

 

Oto moje proroctwo:

I widziałem polityków klamliwych

Zanieczyszczenia środowiska

Człowiek znów w końcu poleci w kosmos

Wybuchnie wiele nowych wojen

W kilku krajach powódź i wiatry wielkie będą

Ludzie umierać będą

A później znów nastanie pokój

 

Od dzisiaj proszę tytułować mnie vel Prorok

G
Gość
Male lodki z żołnierzy
właśnie plynal caly czas z islamistami
Szkoda ze nadal pplotycy x zachodnich krajow tego nie widza iz na tle religijnym bedzie wielka rzeź za kilka lat
K
Karolina
A może tą przepowiednią o ,cudownej Polsce, chciał osiągnąć by ludzie nie wyjeżdżali z niej, bo w swych wizjach widział ją pustą, bez Polakow?.
T
Tofas

I pomyśleć, że kiedy ten artykuł był pisany kilka lat temu, niewielu wiedziało, o czym mówi Przepowiednia. Być może my też tego nadal nie wiemy, ale na razie wszystko pasuje, poza kilkoma rzeczami, które dopiero wydają się bliskie ziszczenia ("Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna." - wojna z Koreą Północną? A może z Rosją lub Iranem?)

 

Z perspektywy prostego odbiorcy Proroctwa, mieszkającego za żelazną kurtyną w latach 70-ych, mówienie o Europie jako o jedności musiało brzmieć jak political fiction. Wszystkie te rzeczy, o których mowa w Przepowiedni brmią tak współcześnie (żołnierze o nie-europejskich rysach na okrągłych łódeczkach), jak gdyby pisał je ktoś w dzisiejszych czasach! Jakże niecodziennie musiały one brzmieć w środkowym PRL-u! Ten tekst jest nawet POPRAWNY POLITYCZNIE! Mowa w nim o "nieeuropejskich rysach" - dlaczego nie powie po prostu o murzynach? W jego czasach pojęcie poprawności politycznej nie istniało nawet na zachodzie. Ale on już stosował niektóre jej zasady!

J
Jan
W dniu 13.09.2016 o 14:21, Gość napisał:

Jedyne co mi się nasuwa to fakt ,że Pismo święte jest przeciwne postępowaniu jakie przejawiał ks. Klimuszko: Izajasza 8:19...(19) A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepcą i mruczą, to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga? Czy ma się radzić umarłych w sprawie żywych?Ks. Kapłańska 19:31...(31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.Jeremiasza 29:8-9...(8) Gdyż tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Niechaj was nie zwodzą wasi prorocy, którzy są wśród was, ani wasi wróżbici, i nie słuchajcie waszych snów, które się wam śnią. (9) Albowiem oni kłamliwie wam prorokują w moim imieniu, nie posłałem ich – mówi Pan.Po przeczytaniu kilku wątków autorstwa Klimuszki mam wrażenie ,że był zbyt prostym człowiekiem i za bardzo puszczał wodze fantazji.Na przykład stwierdził ,ze w świecie najważniejsze są dwie siły:elektromagnetyczna i promieniowania.Powiedział ,ze naukowcy twierdzą ,że są inne siły i z tego wysnuł twierdzenie ,że przyczyną raka sutków są noszone staniki."nylony,stylony i inne lony..."(moje widzenie świata) Na jednej z prelekcji w Warszawie ktoś sceptycznie nastawiony zapytał go z jakich źródeł korzysta?ks. Klimuszko się wzburzył i powiedział ,że żaden to argument bo to właśnie książki się pisze po przemyśleniach>Nie korzystał z opracowań tylko paplał co mu ślina przyniosła.Pozostawiam to bez komentarza.Pozdrawiam

jestes taki ograniczony  ........jak faryzeusz z Pisma

B
Bojarson

Mieszkam za granica w stolicy UE i powiem wam ze rozmawiam bądz ktoś z mojej rodziny z wieloma ludźmi różnych nacji , i powiem wam ze oni twierdzą że nastanie taki czas że wszyscy będą uczyć się naszego narodowego języka , również usłyszałem komentarze typu że nasze Wytrwałe państwo znów odzyska swój blask utracony przed wiekami.

K
Krystyna
W dniu 01.11.2016 o 17:10, prawda napisał:

 Jak możecie to przeczytajcie, napisałem normalnie, wyraźnie i błędów ortograficznych raczej nie znajdziecie, więc przyjemnie się powinno czytać.No to wracajcie do Polski, bo większość państw zostanie zniszczone a w Polsce najlepiej będzie i to już nie długo, w USA będą wybory, a tak jak z przepowiedni czy ze snów i wizji to mają być odwołane /zawieszone wybory i Obama zostanie prezydentem dalej, a dlaczego tak może się stać to powinniście wiedzieć. Globaliści w USA, bankierzy czy jacyś politycy również i te sekty Masonów, Illuminatów, czy inne jakieś to do tego dążą. Oni nie chcą Trumpa na prezydenta który ma poparcie a Clinton przegrywa więc coś trzeba zrobić. A z przepowiedni podobno ma coś się dziać (nie wiem czy teraz do czasu wyborów czy po wyborach) ma się w niektórych Stanach coś się dziać, w Teksasie, Carolinie Południowej i Północnej i również w Californi. A również Ameryka ma zostać podzielona na pół ma być USA Południowe i USA Północne (tylko nie wiem czy do czasu wyborów, czy po czasie wyborów) ale ma coś się dziać, żeby Obama miał pretekst (wymówkę) do zawieszenia wyborów. Będzie to głównie robota tych zasranych Globalistów co chcą rządzić światem. A tak w ogóle to Stany Zjednoczone są bankrutem, podobno jest tam wielki kryzys i żeby wyjść z kryzysu trzeba wojny według nich, bo Hitler też tak zrobić, żeby nie spłacać długów to zaczął wojnę światową. A gdy Włochy upadną to wojna światowa się zacznie bo tak jest w przepowiedniach i wizjach.Kto nie chce wierzyć, czy tak uważać to nie, ale to tak jak byś w Boga nie wierzył i przyjście Pana Jezusa Chrystusa. Bo w Biblii macie jasno napisane: będą głody i zarazy, będziecie słyszeć o wojnach i pogłoskach wojennych a miejscami trzęsienia ziemi. W tym roku już drugie trzęsienie ziemi we Włoszech, więc czas się zbliża, wojna światowa będzie. A w 2015 w Nepalu trzęsienie ziemi.Apokalipsa się zbliża! Czyli Objawienie się Jezusa Chrystusa, drugie przyjście! 

Dziekuje Wam bardzo ja mieszkam w Neapolu i od dzis czuje sie "bezpieczniej".....

R
Robert

Jestem wnukiem Marii Klimuszko,siostry Czesława Klimuszko. Przepowiednie nie są niczym w co trzeba wierzyć,ale czy w związku z tym należy je ignorować. Z przepowiedniami spotykamy się już w starym testamencie, a jest On przecież uznany przez kościół. Mamy wolną wolę ,tym samym moc zmiany tego co może nastąpić ,a nie musi. Ojciec Klimuszko był prostym człowiekiem , z którego ziół korzysta cały świat. Od kiedy to tylko ci wykształceni mają wyłączność na mówienie prawdy. Jak wielu dobrze wykształconych ludzi plecie bzdury. Siostra Faustyna też była prostym człowiekiem,i też nie dawano jej słowom wiary. Można by wiele o tym pisać ,ale po co. Sami w swoich sercach musimy podjąć decyzję ,bez względu na to czy wierzymy w przepowiednie Klimuszki czy nie,co jest najważniejsze,jakiego prawa chcemy przestrzegać , . Pozdrawiam.

 

M
Mateusz

Jasnowidz zawsze ma wpływ na to co przewiduje, wystarczy, że powie o tym ludziom, a to od nas zależy co wybierzemy, czy podążymy za jego wizją czy zdołamy coś zmienić. Wybór zawsze jest, to od nas ludzi zależy jak na to reagujemy. Czy pozwalamy się temu urzeczywistnić, czy wybieramy inną drogę. Ludzie z wizją mają dar, którym ostrzegają ludzi jak może wyglądać alternatywna rzeczywistość, a to od nas zależy co wybierzemy. Lepiej, żebyśmy wybierali dobrze.

M
Mkmk
We Włoszech co 10 lat domy walą się z powodu trzęsienie ziemi, zawsze tak było i będzie niestety. Niestety jestem Włoch em
p
prawda

Jak możecie to przeczytajcie, napisałem normalnie, wyraźnie i błędów ortograficznych raczej nie znajdziecie, więc przyjemnie się powinno czytać.

No to wracajcie do Polski, bo większość państw zostanie zniszczone a w Polsce najlepiej będzie i to już nie długo, w USA będą wybory, a tak jak z przepowiedni czy ze snów i wizji to mają być odwołane /zawieszone wybory i Obama zostanie prezydentem dalej, a dlaczego tak może się stać to powinniście wiedzieć. Globaliści w USA, bankierzy czy jacyś politycy również i te sekty Masonów, Illuminatów, czy inne jakieś to do tego dążą. Oni nie chcą Trumpa na prezydenta który ma poparcie a Clinton przegrywa więc coś trzeba zrobić. A z przepowiedni podobno ma coś się dziać (nie wiem czy teraz do czasu wyborów czy po wyborach) ma się w niektórych Stanach coś się dziać, w Teksasie, Carolinie Południowej i Północnej i również w Californi. A również Ameryka ma zostać podzielona na pół ma być USA Południowe i USA Północne (tylko nie wiem czy do czasu wyborów, czy po czasie wyborów) ale ma coś się dziać, żeby Obama miał pretekst (wymówkę) do zawieszenia wyborów. Będzie to głównie robota tych zasranych Globalistów co chcą rządzić światem. A tak w ogóle to Stany Zjednoczone są bankrutem, podobno jest tam wielki kryzys i żeby wyjść z kryzysu trzeba wojny według nich, bo Hitler też tak zrobić, żeby nie spłacać długów to zaczął wojnę światową. A gdy Włochy upadną to wojna światowa się zacznie bo tak jest w przepowiedniach i wizjach.
Kto nie chce wierzyć, czy tak uważać to nie, ale to tak jak byś w Boga nie wierzył i przyjście Pana Jezusa Chrystusa. Bo w Biblii macie jasno napisane: będą głody i zarazy, będziecie słyszeć o wojnach i pogłoskach wojennych a miejscami trzęsienia ziemi. W tym roku już drugie trzęsienie ziemi we Włoszech, więc czas się zbliża, wojna światowa będzie. A w 2015 w Nepalu trzęsienie ziemi.

Apokalipsa się zbliża! Czyli Objawienie się Jezusa Chrystusa, drugie przyjście!

 

G
Gość
Wszystko to co sie stalo do ten pory przepowiedzial klimuszko...mieszkam se wloszech i jestem obywatelka wloska wy nie wiecie co tu sie dzieje..codziennie wstrzasy albo micne trzesienie ziemi ponad 4000 tydiace ludzi jefnej nocy stracilo wszystko powtarzam wszystko dom rodzine i wszystko co mieli...
L
Luiza
Przepowiednie O.Klimuszko
J
Jack

Ojciec Klimuszko miał rację w kwestii przyszłości. Przyjdzie czas kiedy obwołany zostanie świętym.

 

Planowany teatr wojny to basen morza Śródziemnego. Tu mają się rozgrywać przyszłe wydarzenia, które na 1000 lat zmienią świat.

 

Przywódca islamski nadal przebywa spętany na wyspie.

R
Rohatsu

Osowiecki, Klimuszko, Jackowski - wszyscy Polacy, wszyscy najwybitniejszymi wizjonerami Europy. A dzisiaj znow trzesienie we Wloszech.

Dodaj ogłoszenie