Olimpia Zambrów traci punkty w doliczonym czasie gry. Zamiast wygranej remis z Mławianką 1:1

W białych strojach piłkarze Olimpii Zambrów
W białych strojach piłkarze Olimpii Zambrów Fot.: Ewa Bujko-Zielińska
Olimpia Zambrów była bardzo blisko pokonania Mławianki Mława na boisku rywala. Niestety, prowadząc 1:0, w drugiej minucie doliczonego czasu gry straciła bramkę i tylko zremisowała 1:1.

Faworytem spotkania byli piłkarze z Mławy. Mławianka to czołowy zespół grupy I trzeciej ligi. Jednak to Olimpia Zambrów od 32 minucie, po wykorzystanym rzucie karnym przez Kamila Zalewskiego, prowadziła 1:0. I aż do 92 minuty nic nie wskazywało, że zambrowianie wrócą do domu bez kompletu punktów. Niestety, po faulu na piłkarzu Mławianki sędzia podyktował rzut wolny przy bocznej linii pola karnego, z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu i zamieszaniu piłkę do siatki Olimpii wpakował Joe Odilon. Przy interwencji urazu nabawił się bramkarz zambrowian Jakub Kanclerz, który nie dokończył już spotkania, a w jego miejsce stanął między słupkami piłkarz z pola Bartosz Ciborowski.

Mławianka Mława - Olimpia Zambrów 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Kamil Zalewski 32 z karnego, 1:1 Odilon 90.
Olimpia: Jakub Kanclerz – Bartosz Ciborowski, Patryk Malinowski, Paweł Łydkowski, Kacper Piekarski, Ołeksandr Piatow, Kacper Głowicki (64. Bartosz Bayer), Jakub Jakimiuk (71. Nazar Malinowskyj), Rafał Parobczyk, Marcel Bykowski (90. Kacper Poreda), Kamil Zalewski (71. Przemysław Jastrzębski).

Pozostałe wyniki 28.kolejki
Błonianka Błonie - Warta Sieradz 0:2 (0:0).
Bramki: 0:1 Bartłomiej Kręcichwost 53, 0:2 Krystian Adamiak 78.
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 2:4 (0:3).
Bramki: 0:1 Maciej Kencel 22, 0:2 Maciej Kencel 28, 0:3 Konrad Rudnicki 30, 1:3 Jan Ziółkowski 48, 1:4 Kacper Wiatrak 51, 2:4 Igor Korczakowski 70 z karnego.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Mateusz Broda 37, 2:0 Marcel Niesłuchowski 82.
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Szymon Łapiński 68.
Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo 1:2 (1:1).
Bramki: 1:0 Damian Lubak 25, 1:1 Karol Barański 35, 1:2 Szymon Wiejak 90.
Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Michał Wrzesiński 42, 1:1 Szymon Sołtysiński 90.