MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Orkiestra już gra

Anna Wołosz
Klaudia Sadowska i Lidia Zyśk z II SLO chcą mieć sztab w szkole
Klaudia Sadowska i Lidia Zyśk z II SLO chcą mieć sztab w szkole A. Wołosz
Ostrołęka. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odpowiada za organizację finału w 2009 roku, ma już kilka pomysłów. Jeden z nich to propozycja dla szkół: przedfinały.

Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia 2009 roku. Wtedy w Ostrołęce będą grały zespoły, na scenie pod "Kupcem" zostaną przeprowadzone licytacje, na ulice wyruszą wolontariusze z puszkami. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Orkiestra zaczęła grać wcześniej.

- Namawiam was do organizowania licytacji i zbiórek w waszych szkołach - mówił do wolontariuszy Dariusz Maciak, przewodniczący rady miasta, który objął akcję patronatem. - Trzeba je przeprowadzić najpóźniej do piątku przed finałem.

Członkowie sztabu przedstawili zasady: chęć zrobienia przedfinału zgłasza się do sztabu, który daje puszki. Puszek po zbiórce nie wolno samemu otwierać, żeby policzyć pieniądze, trzeba je zanieść do sztabu. Szkoła może liczyć na gadżety WOŚP i wszelką pomoc.

W pracach sztabu biorą udział m. in.: Andrzej Modzelewski, Dariusz Płoski, Piotr Olszewski, Karol Szczubełek, Sławomir Sienkiewicz, Jacek Łuba i Robert Wojdyna. Szefem jest Hubert Zabielski.

Chętni do kwestowania wolontariusze mogą pobierać ankiety w biurze podawczym Urzędu Miasta, od poniedziałku do piątku, od godz. 8 do 16. Wypełnioną ankietę ze zdjęciem i, w przypadku osób niepełnoletnich, ze zgodą pełnoletniego opiekuna należy złożyć w tym samym biurze.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna