Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ JUŻ DZIŚ O 19! Kto otrzyma...

  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ JUŻ DZIŚ O 19! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!

  Akcja specjalna Osobowość Roku 2018

  Aktualizacja:

  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ JUŻ DZIŚ O 19! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!
  Trwa tegoroczna edycja akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Kurier Poranny" i "Gazetę Współczesną". Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ JUŻ DZIŚ O 19! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!

  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Zobacz wyniki etapu powiatowego

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  We środę 23 stycznia, wydaliśmy specjalny dodatek ze wszystkimi nominowanymi do prestiżowego tytułu Osobowości Roku 2018 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. KLIKNIJ na zdjęcie poniżej i obejrzyj dodatek.  Sprawdź, kogo nominowali zeszłoroczni laureaci plebiscytu - Dariusz Budrowski (zwycięzca w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna) i Cezary Chwicewski (zwycięzca w kategorii Kultura).
  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w mijającym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie prowadzone jest w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Białymstoku, Łomży i Suwałkach oraz w każdym powiecie województwa podlaskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach województwa, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do piątku, 8 lutego 2019 r. do godz. 19. We środę, 23 stycznia do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" dołączyliśmy specjalne dodatki, w których przedstawiliśmy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Roku 2018 Województwa Podlaskiego. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpoczęło się we wtorek, 12 lutego o godz. 12.00 i potrwa do piątku, 22 lutego do godz. 19.00 br. Na zwycięzców czekają dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyty w luksusowych hotelach ze SPA oraz zaproszenia na kolację.

  Nagrody


  Etap powiatowy


  Kandydaci z każdej kategorii, którzy w swoim powiecie zajmą I. miejsce, otrzymają:
  - tytuł Osobowości Roku 2018 w swoim powiecie, w swojej kategorii
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca
  - awans do etapu wojewódzkiego z zachowaniem głosów zdobytych na etapie powiatowym

  Etap wojewódzki


  Laureaci I. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - tytuł Osobowości Roku 2018 województwa podlaskiego w swojej kategorii
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w hotelu Lipowy Most z wyżywieniem, dostępem do Strefy Wellness i bezpłatnym parkingiem
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca  Laureaci II. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w Hotelu Białowieskim z wyżywieniem i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca  Laureaci III. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na kolację w restauracji Wielki Gatsby
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca


  Uroczysta gala plebiscytu

  Na początku marca odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali
  plebiscytu Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek z poprzedniej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Paulina Stefańczuk
  tel. +48 695 308 983 (w godz. 9-16)
  e-mail: paulina.stefanczuk@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo