OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Ważne informacje dla nominowanych

Akcja specjalna
Gratulujemy nominacji Kapituły pod przewodnictwem Jarosława Jabłońskiego, redaktora naczelnego "Kuriera Porannego" oraz "Gazety Współczesnej" do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2019. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach można znaleźć pod adresem:

MOŻESZ PRZESŁAĆ ZDJĘCIE

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imionach i nazwiskach nominowanych osób, umieszczone są ich zdjęcia. Jeśli przy Twoim imieniu i nazwisku nie ma jeszcze fotografii, możesz przesłać ją teraz. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w mediach społecznościowych, a szczególnie w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku:

  • warto opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji do tytułu Osobowość Roku, pochwalić się wyróżnieniem i podziękować za docenienie.
    Najlepszą ilustracją do tego posta będzie list od redaktora naczelnego, który otrzymała każda nominowana osoba SMS-em lub e-mailem (jeśli chcesz otrzymać go ponownie zadzwoń pod nr tel. 695 308 983). W treści posta warto zamieścić instrukcję głosowania.

  • niezależnie od publikacji listu, w kolejnych dniach plebiscytu, warto zamieścić także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania. Można też na czas trwania plebiscytu zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie grafikę lub ilustrację do umieszczenia jako zdjęcie w tle, zamów grafiki.

  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.

  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy

  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

  • informuj o publikacjach w gazecie - jeśli rozmowa z Tobą ukaże się na łamach, zrób zdjęcie telefonem i zamieść je na profilu lub fanpage'u

  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To skuteczny sposób, aby na bieżąco informować wszystkich o głosowaniu.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Nominowane osoby będziemy prezentować w internecie w serwisach www.poranny.pl i www.wspolczesna.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz na łamach "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej".

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o plebiscycie udziela
Paulina Stefańczuk
tel. 695 308 983
e-mail: [email protected]

Raz jeszcze gratulujemy
i życzymy wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna