OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Ważne informacje dla nominowanych

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2022
Gratulujemy nominacji Kolegium Redakcyjnego do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2022. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.

MOŻESZ DODAĆ ZDJĘCIE

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imionach i nazwiskach nominowanych osób, umieszczone są ich zdjęcia. Dzięki temu osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

Jeśli przy Twoim imieniu i nazwisku nie ma jeszcze zdjęcia, możesz je przesłać korzystając z formularza poniżej. Prześlij zdjęcie także w przypadku, gdy jest już dodana fotografia, lecz chcesz je zmienić. Przy okazji możesz też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć i opis swojej działalności. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie i opis

POINFORMUJ SPOŁECZNOŚC O PLEBISCYCIE

O nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę, znajomych i społeczność, w której funkcjonujesz. Z pewnością wiele osób chętnie odda głos. Link do artykułu o plebiscycie lub do wyników głosowania można wysłać pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora.

W SERWISIE FACEBOOK

Do poinformowania innych o nominacji na nagrody warto wykorzystać media społecznościowe, a szczególnie serwis Facebook. Taka komunikacja pozwala zdobyć wiele głosów w krótkim czasie.

  • Na Facebooku warto opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji do tytułu Osobowość Roku, pochwalić się wyróżnieniem i podziękować za docenienie. Dobrą ilustracją do takiego posta może być list od redakcji, który każda nominowana osoba otrzymała SMS-em lub e-mailem w pierwszych dniach głosowania (jeśli list nie dotarł do Ciebie - KLIKNIJ i podaj swój adres e-mail - list prześlemy wkrótce).
  • Niezależnie od publikacji listu, w kolejnych dniach plebiscytu, warto zamieścić także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania. Można też na czas trwania plebiscytu zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie grafikę lub ilustrację do umieszczenia jako zdjęcie w tle, zamów grafiki.
KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebooka
  • Opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i reagować na komentarze - lajkować je lub na nie odpisywać. Dzięki temu post wyświetli się jeszcze większej liczbie osób.
  • Publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy.
  • Udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszych fanpage'ach.
  • Informuj o publikacjach w gazecie - jeśli rozmowa z Tobą ukaże się na łamach, zrób zdjęcie telefonem i zamieść je na profilu lub fanpage'u.
  • Na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To skuteczny sposób, aby na bieżąco informować wszystkich o głosowaniu.

MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ DLA CIEBIE PROJEKT PLAKATU

Dla uczestników plebiscytu, poza bezpłatnymi grafikami do publikacji na Facebooku oraz projektami grafik do umieszczenia na Facebooku jako zdjęcie w tle przygotowujemy także projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów
projekt plakatu

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach w gazecie i w internecie związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów! :-)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Ważne informacje dla nominowanych - Polska News

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna