Piłka nożna: LZS Narewka pokonała na własnym stadionie Hetman Tykocin 3:2 [ZDJĘCIA]

A.Smykla
Cenne, domowe zwycięstwo gospodarzy

LZS Narewka swój debiut w rundzie rewanżowej może zaliczyć do udanych. Podopieczni Mirosława Krasnopolskiego pokonali na własnym terenie zespół Hetmana Tykocin 3:2.

Po pierwszej połowie meczu niewiele wskazywało, że to będzie bardziej emocjonujące spotkanie, ponieważ Narewka prowadziła już 2:0 i lepiej kontrolowała grę.

W drugiej połowie jednak przeciwnik mocniej przycisnął i po dobrym uderzeniu z dystansu „w okienko” strzelił kontaktową bramkę na 2:1 i dalej mocno naciskał Narewkę. Jednakże zawodnicy Narewki wyprowadzając jedną z kontr podwyższyli rezultat na 3:1. W końcówce meczu jeszcze ambitnie walczący zespół z Tykocina zdobywa ze stałego fragmentu gry bramkę na 3:2, lecz to wszystko na co pozwoliła im Narewka.

- Po dobrej pierwszej połowie nie potrafiliśmy utrzymać piłki w środkowej części boiska i mieliśmy liczne straty, z których korzystał Hetman. Mecz był wyrównany, choć niepotrzebnie straciliśmy dwie bramki. Na szczęście wytrzymaliśmy i wygraliśmy mecz - opowiadał po meczu Mirosław Krasnopolski, trener LZS Narewka

IV liga 19. kolejka.

LZS Narewka - Hetman Tykocin 3:2 (2:0)

Bramki dla Narewki: Gąsowki, Stefanowicz i Lasota.

19 kolejka

Pozostałe wyniki:

Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 1, MKS Mielnik - KS Michałowo

2 :0, Rudnia Zabłudów - Wigry II Suwałki 1 :0,

Piast Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 : 3, Orzeł Kolno - Biebrza Goniądz 2 :2, Tur Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec Kościelny -odwołany, Pogoń Łapy - KS Śniadowo - przełożony na 6 kwietnia

Następna 20 kolejka (2-3 kwietnia)

Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno 3 kwietnia, godz. 16., Biebrza Goniądz - Piast Białystok 3 kwietnia, godz.14 Dąb Dąbrowa Białostocka -Rudnia Zabłudów 3 kwietnia, godz.15 Wigry II Suwałki - LZS Narewka3 kwietnia, godz. 15.30 Hetman Tykocin - MKS Mielnik3 kwietnia, godz. 14 KS Michałowo - Pogoń Łapy 3 kwietnia, godz. 11. KS Śniadowo - Sparta 1951 Szepietowo 3 kwietnia, godz. 16. Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski 3 kwietnia, godz. 14., Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka 2 kwietnia, godz.14.