Piłka ręczna. SPR Nowe Piekuty - AZS UMCS Lublin 24:23

SPR Nowe Piekuty
SPR Nowe Piekuty facebook/SPR Nowe Piekuty
Drużyna SPR Nowe Piekuty pokonała w drugoligowym meczu piłkarzy ręcznych AZS UMCS Lublin 24:23 (14:10)

Drużyna SPR Nowe Piekuty prowadziła przez cały mecz z AZS UMCS Lublin i omal... nie przegrała. Na pięć minut przed końcem spotkania gospodarze wygrywali różnicą sześciu bramek 24:18 po trafieniu Marcina Piekutowskiego - najskuteczniejszego zawodnika SPR. Piekutowski w całym meczu zdobył siedem bramek. Niestety, ta była ostatnia w meczu zdobyta przez zespół trenera Norberta Marksa. Natomiast goście rozpoczęli niesamowity finisz. Rzucili pięć bramek z rzędu i w ostatniej minucie zniwelowali stratę do jednej - 23:24. Na szczęście zawyła syrena kończąca spotkanie, które zakończyło się wygraną ważną SPR.

SPR Nowe Piekuty - AZS UMCS Lublin 24:23 (14:10)
SPR: Adrian Niemyjski, Sebastian Roszkowski - Marcin Piekutowski (7), Maciej Porzeziński (5), Piotr Brzozowski (2), Arkadiusz Gumieniak (2), Karol Pruszyński (2), Adrian Kostro (2), Jakub Bartosiak (2), Rafał Broniek (1), Hubert Filipiuk (1), Sebastian Roszkowski, Adrian Niemyjski, Patryk Niesterowicz, Arkadiusz Markowski

Inne wyniki:
Pabiks IMPACT II Pabianice - Olimpia Biała Podlaska 19:34, Trójka Ostrołeka - MKS Padwa II Zamość 41:24.

1. Trójka Ostrołęka 4 12 140:101
2. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 3 9 107:69
3. AZS UMCS Lublin 4 9 135:102
4. Olimpia Biała Podlaska 4 6 106:99
5. SPR Nowe Piekuty 3 6 79:81
6. Agrykola Ochota Warszawa 3 4 72:68
7. Bestios Białystok 3 3 87:102
8. KS AZS AWF Warszawa 4 3 115:131