Piłka ręczna. Szczypiorniak po karnych przegrał z Victorią Łódź

facebook/Szczypiorniak
Po 2,5 miesięcznej przerwie piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka powrócili do swojej hali i niestety nie przerwali serii wyjazdowych porażek. W sobotę ulegli po rzutach karnych 2:3 Victorii Łódź. W regulaminowym czasie był remis 22:22.

Jeszcze na trzy minuty przed końcem spotkania Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka prowadził z łodzianami 22:19. Niestety, do końca meczu trzy bramki zdobyli już tylko goście, którzy wyrównali na 22:22 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. A w nich lepszymi okazała się Victoria wygrywając 3:2.

Szczypiorniak Dabrowa Białostocka - MSMS Victoria Łódź 22:22 (10:11) karne 2:3.
Szczypiorniak: Kiedysz, Maksimowicz - Płoński 3, Antonik 1, Dziemiach 5, Lewkowicz 2, Pers 1, Kowalczyk 8, Konstańczuk 2.

Inne wyniki: AZXS AWF Warszawa - Agrykola Ochota Warszawa 28:21, Padwa II Zamość - Trójka Ostrołęka 33:34.

1. Trójka Ostrołęka 14 36 433:380
2. AZS UMCS Lublin 12 32 399:320
3. AZS AWF Warszawa 14 27 417:383
4. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 14 21 388:342
5. SPR Nowe Piekuty 12 19 342:333
6. Agrykola Ochota Warszawa 13 18 326:320
7. Olimpia Biała Podlaska 13 17 360:371
8. Padwa II Zamość 13 16 385:425