Piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty pokonali Anilanę Łódź i umocnili się na pozycji lidera II Ligi

Mają powody do radości piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty, którzy są liderami II ligi facebook/SPR Nowe Piekuty
W hali ZS CKR w Rudce zespół piłkarzy ręcznych SPR Nowe Piekuty pokonał Anilanę Łódź 33:25 i powiększył do sześciu punktów przewagę nad Agrykolą Ochota Warszawa w II lidze. Niestety Szczypiorniak Dąbrowa Białystok przegrał na wyjeździe z Padwą Zamość 36:40.

Piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty rozegrali kolejny bardzo dobry mecz. Już do przerwy gospodarze wygrywali różnicą aż 12 bramek 22:20. W drugiej połowie spokojnie kontrolowali już mecz wygrywając 33:25.

Niestety drugi nasz drugoligowiec Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka spisuje się gorzej w rozgrywkach. W Zamościu przegrał z Padwą 36:40.

SPR Nowe Piekuty - Anilana Łódź 33:25 (22:10)
SPR: Jakub Bartosiak 7, Karol Pruszyński 7, Mateusz Puchalski 4, Hubert Filipiuk 4, Marcin Piekutowski 4, Piotr Brzozowski 2, Adrian Kostro 2, Wojciech Stec 1, Karol Roszkowski 1, Michał Jaroszewicz 1, Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski, Arkadiusz Gumieniak, Krystian Niemyjski

MKS Padwa Zamość - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 40:36 (20:22)
Szczypiorniak: Przemysław Kiedysz - Kyrylo Matyash 5, Łukasz Płoński 7, Łukasz Antonik 2, Mariusz Kosakowski, Adam Gawza 1, Mikita Baranau 8, Mateusz Antolak 3, Sebastian Pers 4, Batłomiej Kotowski, Paweł Kowalczyk 6, Marcin Kniotek.