PKO Ekstraklasa. Mecze Jagiellonii w TVP. Legia - Jagiellonia, Jagiellonia - Lech Poznań. Transmisje na żywo, live, stream.

(mark)
TVP pokaże m.in. mecz Jagiellonii z Legia Warszawa na Łazienkowskiej
TVP pokaże m.in. mecz Jagiellonii z Legia Warszawa na Łazienkowskiej Anatol Chomicz
PKO Ekstraklasa startuje już 7 lutego 2020 roku. TVP ogłosiła plan transmisji meczów PKO Ekstraklasy. W grafiku są dwa hitowe mecze Jagiellonii Białystok.

Na antenach Telewizji Polskiej, w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport zobaczymy dwa hitowe mecze Jagiellonii Białystok. Będą to spotkania Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (22 lutego, godz. 17.30) oraz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (28 lutego, godz. 20.30).

W pierwszym spotkaniu z Legią Warszawa Jagiellonia na własnym boisku zremisowała 0:0. Także pierwszy mecz z Lechem Poznań Żółto-Czerwoni zremisowali w Poznaniu 1:1. Bramki zdobyli wówczas: dla Lecha Paweł Tomczyk z rzutu karnego w 39 minucie, a dla Jagiellonii Patryk Klimala w 22 minucie.

Zobacz historię Żółto-Czerwonej koszulki Jagiellonii

Niestety, Patryka Klimalę nie zobaczymy już w rewanżu z "Kolejorzem". Niedawno piłkarz został sprzedany za 4 mln euro do szkockiego Celtiku Glasgow.

Tutaj: Plan obchodów 100-lecia Jagiellonii

TVP pokaże już mecz pierwszej kolejki po przerwie zimowej. 7 lutego TVP pokaże mecz Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk.