Siatkarze Ślepska powalczą o przełamanie passy pięciu porażek z rzędu
Siatkarze Ślepska powalczą o przełamanie passy pięciu porażek z rzędu facebook.com/SlepskSuwalki
Między przedostatnim w tabeli PlusLigi Ślepskiem Malow Suwałki a konkurentami może nie ma jeszcze przepaści, ale na pewno jest spory rów. By go zasypać, trzeba zacząć punktować. Okazją do tego będzie niedzielny mecz w Gdańsku z Treflem.

Przegrana 0:3 u siebie z Asseco Resovią Rzeszów była piątą z rzędu porażką suwalczan. Nic dziwnego, że dorobek punktowy naszego zespołu jest mizerny. Trefl także dotąd raczej nie zachwycał, ale ostatnio gdańszczanie przełamali się, efektownie rozbili 3:0 LUK Lublin i powiększyli przewagę nad naszym zespołem do siedmiu oczek.

Na Wybrzeżu o przerwanie złej passy nie będzie zatem łatwo, ale zawodnicy Ślepska Malow zapowiadają walkę o zwycięstwo.

- Głowa do góry. Jedziemy do Gdańska walczyć o przełamanie i jestem pozytywnie nastawiony - zapowiada w klubowych mediach przyjmujący naszej drużyny Paweł Halaba.

Oby jego wiara w sukces natchnęła kolegów z zespołu, bo w tym roku okazji do poprawienia dorobku punktowego już nie będzie. Mecz z GKS-em Katowice został bowiem przełożony na marzec przyszłego roku. Warto więc poprawić sobie humory przed świąteczno-noworoczną przerwą.