Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
MARZEC...

Podsumowanie sportowego roku 2019 na Podlasiu. Więcej zwycięstw niż porażek

MARZEC
3 - Klaudia Kardasz (Podlasie Białystok) zajęła piąte miejsce w Halowych Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce w Glasgow w pchnięciu kula wynikiem 18,23. W eliminacjach poprawiła swój rekord życiowy wynikiem 18,63 m. W biegu na 60 m przez płotki Damian Czykier zakończył udział w mistrzostwach w półfinale.
4 - Damian Czykier pobiegł w sztafecie 4x400 metrów w HME w Glasgow, która zajęła czwarte miejsce.
5 - Sandra Kozioł z Dojlid Białystok grając z Julią Szymczak z AZS UE Wrocław wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w grze podwójnej.
6 - Siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok odpadły w I rundzie play-off II ligi po trzech porażkach z Nike Wegrów.
10 - Oszczepniczka Maria Andrejczyk (Hańcza Suwałki) zajęła 5. miejsce w Pucharze Europy w Rzutach w słowackim Samorinie wynikiem 60,56.
10 - Natalia Maliszewska z ŁKS Juvenia Białystok zajęła 11 miejsce w wyścigu na 500 metrów mistrzostw świata w short tracku w Sofii. Na dystansie 1500 metrów została sklasyfikowana na 38. pozycji.
24 - Ewa Jagielska z Prefbetu Śniadowo Łomża zajęła w biegu przełajowym na 4 km mistrzostw Polski drugie miejsce. Iwona Wicha była trzecia. W biegu mężczyzn na 10 km Emil Dobrowolski był drugi, a Piotr Łobodziński trzeci. W biegu na 8 km kobiet Anna Gosk z Podlasia została wicemistrzynią Polski. W kategorii do lat 18 w biegu na 2 km trzecia była Małgorzata Karpiuk z Parkietu Hajnówka.

Jak usunąć plamy z oleju silnikowego z podjazdu? To radzi ekspert z Wielkiej Brytanii