Pogoda na Sylwestra: jeśli pod chmurką, to tylko z...

  Pogoda na Sylwestra: jeśli pod chmurką, to tylko z parasolem? Sprawdź!

  ak

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Pogoda na Sylwestra 2018/19 - jaka będzie? Sprawdzamy!
  1/6
  przejdź do galerii

  Pogoda na Sylwestra 2018/19 - jaka będzie? Sprawdzamy! ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

  Pogoda na Sylwestra najbardziej ciekawi tych, którzy planują bawić się na plenerowych imprezach, które są organizowane w wielu miejscowościach. W końcu rzadko kiedy ich teren jest zadaszony, a nawet największe gwiazdy na scenie nie sprawią, że deszcz przestanie padać, a nam nie będzie zimno i nie odchorujemy takiej imprezy sylwestrowej. Czy w tym roku pogoda na Sylwestra zaskoczy nas deszczem, a może wprost przeciwnie, śniegiem? Sprawdź!

  Pogoda na Sylwestra: w tym roku bez deszczu?


  Pogoda na Sylwestra w ostatnich latach nas nie rozpieszczała i często musieliśmy zmagać się z deszczem, który skutecznie co niektórych skłaniał do zmiany planów i pozostania w domu. Na przełomie grudnia i stycznia trudno oczekiwać wysokich temperatur, ale brak opadów nie jest wcale wygórowanym żądaniem. Jak będzie w tym roku?  Pogoda na Sylwestra w kraju nie zapowiada się póki co deszczowo. Wszyscy, którzy mają ochotę spędzić Sylwestra pod chmurką, mogą więc śmiało go planować, a parasole zostawić w domu. Na pewno jednak warto się ciepło ubrać, ponieważ noc sylwestrowa będzie wyjątkowo zimna – o ile właściwie przez cały grudzień nocami będzie panował kilkustopniowy mróz, o tyle pogoda na Sylwestra przyniesie już większe ochłodzenie: słupki termometrów spadną do -10 stopni Celsjusza.

  Dobra pogoda na Sylwestra, ale czy spadnie śnieg?


  Jak widać, póki co pogoda na Sylwestra, oprócz mrozu, zapowiada się naprawdę nieźle, ale powstaje pytanie: skoro nie będzie padał deszcz, to czy jest szansa na śnieg? Można spodziewać się jedynie lekkich i przelotnych opadów śniegu. To dobra informacja dla tych, którzy planują Sylwestra pod chmurką, ale zła dla tych, którym marzy się biały Sylwester, skoro święta takie najprawdopodobniej nie będą. Pamiętajmy jednak, że długoterminowe prognozy są obarczone większym ryzykiem błędu – będziemy stale aktualizować ten artykuł. Tutaj zawsze będzie aktualna pogoda na Sylwestra!

  FLESZ: ZMIANA OPON

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)