Pogoń Szczecin - Jagiellonia 0-0. Przełamania nie było

(mark)
Jagiellonia na wyjeździe gra z Pogonią Szczecin
Jagiellonia na wyjeździe gra z Pogonią Szczecin Anatol Chomicz
Jagiellonia Białystok w 27. kolejce ekstraklasy zremisowała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:0. Mecz był bardzo pechowy dla Żółto-Czerwonych. W pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko opuścili Patryk Klimala i Stefan Scepović, a w drugiej bramkarz Marian Kelemen.

90+6 minuta - Koniec meczu.

90 +3 - Runje otrzymuje żółta kartkę.

90 minuta - Sędzia doliczył sześć minut do podstawowego czasu gry.

88 minuta - Sandomierski! Jak on to obronił. Strzelał Żyro

78 minuta - Katastrofa w Jagiellonii. Marian Kelemen prosi o zmianę. To już trzecia kontuzja zawodnika Jagiellonii w meczu z Pogonią. Wchodzi Grzegorz Sandomierski.

76 minuta - Benyamina groźnie strzela, na szczęście nad poprzeczką bramki Jagiellonii.

72 minuta - Szansa dla Jagiellonii. Guilherme uderza z rzutu wolnego. Broni Załuska. Rzut rożny dla Jagiellonii. Drugi rzut rożny.

70 minuta - Dwie zmiany w Pogoni. Murawę opuszczają Buksa i Stec. Wchodzą Benyamina i Żyro.

66 minuta - Kelemen ratuje Jagiellonie, ale Drygas fauluje naszego bramkarza. Kelemen zwija się z bólu. Drygas otrzymuje żółtą kartkę.

60 minuta - Pogoń uzyskuje przewagę, Jagiellonia broni się. Tak to wygląda od kilkunastu minut.

54 minuta - Żółtą kartką ukarany Stec z Pogoni.

46 minuta - W obu zespołach zmiany. W Jagiellonii za kontuzjowanego Scepovica gra Kwiecień, a w Pogoni za Kozulję Majewski.

Jagiellonia nie gra dobrze. W pierwszej połowie oddała cztery strzały na bramkę Pogoni. Wszystkie niecelne. Pogoń zaś 10 strzałów, cztery celne.

45+2 minuta - Scepović zwija się z bólu, trzymając się za kolano. To nie wygląda dobrze. Jagiellonia chyba straci drugiego napastnika w jednej połowie. Sędzia kończy pierwszą połowę.

45 minuta - Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowie.

34 minuta - Kozulj (Pogoń) otrzymuje żółtą kartkę.

31 minuta - Kelemen popełnia błąd źle wybijając piłkę, którą przechwytują Portowcy. Novikovas fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Z Legią Litwin nie zagra.

29 minuta - Strzela Matynia. Kelemen ratuje Jagiellonię wybijając piłkę na rzut rożny.

27 minuta - Rzut wolny z prawej strony dla Pogoni. Strzela groźnie Kozulji. Broni Kelemen.

24 minuta - Z powodu kontuzji murawę opuszcza Patryk Klimala. Wchodzi Stefan Scepović.

17 minuta - Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Fojut wyskakuje najwyższej, na szczęście Jagi pudłuje.

12 minuta - Znowu groźnie pod bramką Jagiellonii. Główkuje Drygas, broni Kelemen.

11 minuta - Groźny atak Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Marian Kelemen piąstkuje.

9 minuta - W walce o piłkę na murawę pada Taras Romanczuk. Na szczęście nic groźnego i nasz kapitan już w grze.

7 minuta - Po rzucie rożnym Mitrović strzela niecelnie głową.

6 minuta - Jagiellonia ma przewagę. Pierwszy rzut rożny dla gości.

1 minuta - Rozpoczyna się mecz. Jagiellonia gra na biało, Pogoń w tradycyjnych bordowo-niebieskich strojach.

W składzie Jagiellonii brakuje Zorana Arsenica, który naciągnął mięsień przewodziciela

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:0
Żółte kartki: Kozulj, Stec, Drygas (Pogoń); Novikovas, Runje (Jagiellonia).
Pogoń: Załuska - Bartkowski, Malec, Fojut, Matynia, Drygas, Podstawski, Stec (70. Żyro), Kozulj (46. Majewski), Kowalczyk, Buksa (70. Benyamina).
Rezerwowi: Bursztyn - Nunes, Majewski, Guarrotxena, Benyamina, Żyro, Hostikka.

Jagiellonia: Kelemen - Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme - Novikovas, Poletanović, Romanczuk, Kostal - Imaz - Klimala (24. Scepović, 46. Kwiecień)
Rezerwowi: Sandomierski - Adamec, Biodvarsson, Kadlec, Kwiecień, Pospisil, Scepović.

Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia rozpocznie się o godz. 15.30. Sędzią głównym jest Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani