Pogoń Szczecin - Jagiellonia relacja na żywo 3:0. Żółto-Czerwoni bez wyrazu

[email protected]
Pogoń Szczecin - Jagiellonia
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Andrzej Szkocki/Polska Press
Jagiellonia Białystok odrobiła zaległości. W piątek rozegrała na wyjeździe mecz z Pogonią Szczecin. Niestety, Żółto-Czerwoni przegrali po bardzo słabej grze 0:3.

90+6 min. Koniec męczrni Jagiellonii. Pogoń ogrywa Jagę 3:0
90 min.: Sędzia dolicza 6 minut.
89 min.: Fatalny błąd Runje. Węglarz ratuje Jagę broniąc strzał Kowalczyka.
87 min.: Za Imaza wchodzi Toporkiewicz.
84 min.: Strzał Kowalczyka z wolnego nad poprzeczką
79 min.: Zmiana w Pogoni. Za Kucharczyka i Dąbrowskiego wchodzą Smoliński i Podstawski.
76 min.: Dąbrowski z rzutu wolnego, tuz obok spojenia słupka z poprzeczką.
72 min.: Zmiany w Pogoni. Za Gorgona wchodzi Kamil Drygas, za Zahovica wchodzi Benedyczak
69 min.: Dobre wykonanie rzutu wolnego pośredniego. Strzelał Gorgon, piłkę jeszcze dotknął Kucharczyk i jest już 3:0!
66 min.: Zmiana w Pogoni. Schodzi Kozłowski, wchodzi Żurawski.
64 min.: Zmiany w Jagiellonii. Schodzi Tiru, wchodzi Mystkowski, schodzi Twardek wchodzi Wyjadłowski.
60 min.: Z kąta strzela Olszewski, broni bramkarz Pogoni.
53 min.: Dwukrotnie strzelał Kucharczyk, raz piłka odbija się od Augustyna i trafia w słupek, drugi raz pudło.
52 min.: Damian Węglarz ratuje znów Jagę. Odbija strzał Zahovica.
49 min.: Rzut karny dla Pogoni. Ręka zagrał w polu karnym Tiru. Jedenastkę na gola zamienił Sebastian Kowalczyk.
46 min.: Rozpoczyna się II połowa. W Jagiellonii zmiana. Za Lopeza wchodzi Puljić.
45 + 1 min.: Sędzia kończy I połowę.
45 min.: Sędzia dolicza 1 minutę.
40 min.: Dawid Stec zatrzymuje nieprzepisowo kontrę Jagiellonii i zobaczył żółtą kartkę.
38 min.: W dobrej sytuacji Zahović strzela, bramkę wybija Węglarz. Jeszcze strzał Kucharczyka nad poprzeczką.
34 min.: Strzał Kucharczyka przechodzi obok słupka bramki Węglarza.
31 min.; Żólta kartka dla... Bodvarssona
29 min.: Gol dla Pogoni. Matynia wykonuje rzut wolny z prawej strony boiska. Dośrodkowana piłka trafia w udo Bodvara Bodvarssona i wpada do bramki Jagiellonii. Islandczyk zalicza trafienie samobójcze. Co za pech.
17 min.: Fernan Lopez dośrodkowuje w pole karne płaską piłkę do Imaza, ale wszystko przecina bramkarz Pogoni.
12 min.: Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Na szczęście Zahović nie zdążył do piłki.
7 min.: Paweł Olszewski próbował zaskoczyć bramkarza Pogoni strzałem z prawej strony. Bramkarz broni.
2 min.: Znowu groźnie. Stuprocentowa okazja Luki Zahovica. Na szczęście piłkarz strzela obok słupka bramki Jagiellonii.
1 min.: Kacper Kozłowski groźnie strzela z dystansu, ale obok.
1 min.: Pogoń rozpoczyna. Jagiellonia gra w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach
Trener Jagiellonii Bogdan Zając zaskoczył składem wystawiając do jedenastki pięciu obrońców. Brakuje Macieja Makuszewskiego, na ławce jest Jakov Puljić. Czy gra trójką środkowych defensorów, a taki jest zamysł szkoleniowca, przyniesie skutek?

POGOŃ SZCZECIN - JAGIELLONIA 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Bodvar Bodvarsson 29 samobójcza., 2:0 Sebastian Kowalczyk 49 z karnego, 3:0 Michał Kucharczyk 69.
POGOŃ: Dante Stipica - David Stec, Kostas Triantafyllopoulos, Benedikt Zech, Hubert Matynia, Sebastian Kowalczyk, Damian Dąbrowski (79. Tomas Podstawski), Kacper Kozłowski (66. Maciej Żurawski), Alexander Gorgon (73. Kamil Drygas), Michał Kucharczyk (79. Kacper Smoliński), Luka Zahović (72 Adrian Benedyczak).
JAGIELLONIA: Damian Węglarz – Paweł Olszewski, Bogdan Tiru (64. Przemysław Mystkowski), Błażej Augustyn, Ivan Runje, Bodvar Bodvarsson, Fernan Lopez (46. Jakov Puljić), Taras Romanczuk, Martin Pospisil, Kristopher Twardek (64 min. Mateusz Wyjadłowski), Jesus Imaz (87. Krzysztof Toporkiewicz).
Żółte kartki: Stec (Pogoń): Bodvarsson (Jagiellonia)
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).