Polska - Chile 2:2 Wszystkie bramki Youtube 08.06.2018 Skrót meczu online [Goals & Highlights Youtube]

mck
Polska - Chile 2:2 Wszystkie bramki Youtube 08.06.2018 Skrót meczu online. Bramki na Youtube [Wideo] PPG
Wszystkie bramki meczu Polska - Chile dostępne Youtube. Zobacz skrót meczu, gole i najlepsze sytuacje. Reprezentacja Polski zremisowała z Chile w Poznaniu. [Polska - Chile Goals Youtube & Highlights]

Reprezentacja Polski w meczu towarzyskim w Poznaniu podjęła reprezentację Chile. Jak przebiegało spotkanie? Wszystkie bramki i skrót meczu można zobaczyć online.

Polska - Chile online. Transmisja TV na żywo w internecie za darmo 08.06.2018 [Stream online Youtube, TVP Sport]

Polska - Chile 2:2 Wszystkie bramki Youtube 08.06.2018 [Skrót meczu, gole, najlepsze akcje]

Mecz Polski z Chile był pierwszym z dwóch sprawdzianów przed mundialowym spotkaniem z Senegalem na MŚ 2018 w Rosji już 19 czerwca. Sprawdzianem trudniejszym, ponieważ drużyna z Południowej Afryki nie dość, że zajmuje 10. miejsce w rankingu FIFA, to jeszcze wygrała ubiegłoroczny Copa America. Mimo to nie udało się jej awansować na mistrzostwa. Szczęśliwie dla Polski, w piątek wśród Chilijczyków nie było piłkarskich gwiazd, m.in. Arturo Vidala. Polska miała więc nieco łatwiej, choć dalej naprzeciwko niej stał silny rywal.

Polska - Chile 2:2 Wszystkie bramki 08.06.2018 Oglądaj na Youtube skrót meczu i bramki

Polska - Chile 2:2. Pierwsza połowa - bramki

Rozpoczęło się nerwowo i przez pierwsze 15 minut to goście stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych. Jednak nawet strzał przewrotką Nicolasa Castillo nie był w stanie zaskoczyć Wojciecha Szczęsnego. W 19. minucie padła bramka dla Chile, jednak Junior Fernandes był na ewidentnym spalonym! Potem spotkanie się odmieniło.

Polacy dostali skrzydeł, co w 30. minucie zaoowocowało bramką. Grzegorz Krychowiak idealnie obsłużył Roberta Lewandowskiego, który miał bardzo dużo miejsca na 20. metrze, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i huknął nie do obrony. Było 1:0 dla Polski.

Niedługo trzeba było czekać na drugiego gola. Zaledwie 4 minuty potem, po podaniu od Krychowiaka, na bramkę przeciwnika ruszył Grosicki, dobrze wypatrzył wbiegającego Zielińskiego, a ten nie dał szans bramkarzowi gości.

Polska - Chile 2:2 Bramki na Youtube - skrót meczu, wszystkie gole 08.06.2018 [Wideo]

Polska - Chile 2:2. Druga połowa - bramki

W drugiej połowie inicjatywę przejęli Chilijczycy. Po serii ataków i rzutów rożnych pod naszą bramką z dystansu zdecydował się w końcu strzelać Miiko Albornoz. Niestety dla Polaków, w kierunku Fabiańskiego poleciała prawdziwa bomba, nie dając mu szans na obronę. Był remis 2:2.

Ostatecznie takim wynikiem zakończył się pierwszy mecz towarzyski Polski prze MŚ 2018. We wtorek kadra Adama Nawałki rozegra spotkanie z Litwą.

W piątek mecz Polska - Chile. "Będą bardzo dobrym sparingpartnerem, pozwalającym na to, by sprawdzić wiele rzeczy już pod kątem mistrzostw świata"