Polska - Kolumbia 0:3 Wszystkie bramki Youtube 24.06.2018 Skrót mecz, gole [Wideo]

(mac)
Polska - Kolumbia online. Gdzie oglądać transmisję TV w internecie? Relacja LIVE na bieżąco [MECZ NA ŻYWO] Archiwum
Mecz Polska - Kolumbia. Dotkliwa porażka w drugim meczu przekreśliła szanse Polaków na awans. Po meczu z Japonią wracamy do domu. Wszystkie bramki meczu Polska - Kolumbia (0:3) dostępne online na Youtube i Twitterze.

Polska - Kolumbia 0:3 Wszystkie bramki online [Youtube, Twitter] Skrót meczu, gole

Polska - Kolumbia 0:3 bramki youtube: 24.06.2018. Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik? [WIDEO]

Już dzisiaj Reprezentacja Polski gra "mecz o wszystko" z Kolumbią. Wynik zadecyduje o tym, czy kadra Adama Nawałki pozostanie jeszcze w turnieju, czy z Japonią będzie grała o honor. Relacja LIVE spotkania dostępna jest TUTAJ. My natomiast będziemy w tym artykule na bieżąco aktualizować najważniejsze wydarzenia meczu.

Polska - Kolumbia 0:3 Bramki, skrót meczu, gole [Youtube, Twitter] Wszystkie bramki

Pierwszy kwadrans to agresywna gra naszej reprezentacji, zupełnie inna od tej niż w meczu z Senegalem. Atakowały obie drużyny, jednak bezskutecznie. Już w 4. minucie dobrze wrzucał do Lewandowskiego Bereszyński, jednak nasz napastnik nie miał jak dobrze uderzyć. Gorąco pod polską bramką było w 9. i 15. minucie meczu.

Pod Polską bramką zagotowało się w 25. minucie, gdy Falcao wychodził prawie sam na sam ze Szczęsnym po tym, jak z interwencją spóźnił się Pazdan. Na szczęście w porę interweniował Zieliński. W 37. minucie dryblingiem pod naszą bramką postraszył Cuadrado.

Wynik spotkania otworzyła Kolumbia w 40. minucie meczu. Po dośrodkowaniu od Jamesa Rodrigueza sprzed pola karnego głową Szczęsnego pokonał Yerry Mina. Przy wyniku 1:0, wykluczającego Polskę z dalszych rozgrywek, obie drużyny zeszły do szatni.

Polska - Kolumbia 0:3 Wszystkie bramki online Youtube 24.06.2018

W drugiej połowie Kolumbia czuje się już wyraźniej pewnie. Zachowując wysoki pressing, skutecznie odcinała naszych zawodników od możliwości przeprowadzenia ataku. Inna sprawa to błędy i straty w środku pola oraz brak dokładnych podań w pole karne ze strony Polaków. Klarowna sytuacja dla Biało-Czerwonych miała miejsce dopiero w 58. minucie, gdy Lewandowski otrzymał świetne podanie w pole karne, jednak skutecznie wyszedł Ospina.

Niestety, nasze marzenia o szansach na wyjście z grupy rozwiał Falcao. Napastnik AS Monaco wyszedl sam na sam ze Szczęsnym i pokonał bez większych problemów naszego golkipera. Chwilę później było już 3:0, znów za sprawą Falcao.

Polska starała się bardziej niż z Senegalem, ale na Kolumbię było to zbyt mało. Niedokładność, masa strat i brak skuteczności przełożył się na zasłużone zwycięstwo drużyny z Południowej Ameryki, która walczy o awans do rundy finałowej.