dd
POLSKA - LITWA 4:0 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 12.06.2018, zobacz wszystkie gole youtube Archiwum
Polska wygrała z Litwą w ostatnim sprawdzianie przed mundialem! Mecz Polska - Litwa zakończył się wynikiem 4:0. Zobacz wszystkie bramki na youtube.

Mecz zaczął się trochę nerwowo. W drugiej minucie piłka znalazła się w polskiej bramce, ale Sernas był na spalonym. Na pierwszego gola czekaliśmy 20 minut. Po zespołowej akcji piłkę do bramki wpakował niezawodny Lewandowski.

CEREMONIA OTWARCIA MUNDIALU 2018. O której godzinie rozpoczęcie MŚ 2018? Transmisja meczów w TV na jakim kanale? Oglądaj online
W 33. minucie Lewandowski strzelał z wolnego, uderzył pod poprzeczkę, ale o tym, że piłka wpadła do bramki przekonaliśmy się dopiero po powtórkach. 2:0 dla Polski.

W 65. minucie wydawało się, że będzie 3:0, bo wspaniałym golem strzelonym piętką popisał się Krychowiak. Okazało się jednak, że wcześniej dotkną piłkę ręką i bramki nie uznano.

Na gola numer 3 musieliśmy czekać do 71 minuty. Piłkę do siatki skierował Kownacki. Czwartego gola strzelił z rzutu karnego Kuba Błaszczykowski.