Michał Skiba, agada
Polska - Litwa 4:0. BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole, bramki, skrót meczu online. Lewandowski strzelił dwa gole [13.06.2018] Polska Press
Polska - Litwa 4:0. To był fantastyczny mecz i ogromne emocje! Zobacz wszystkie bramki, gole z meczu Polska Litwa. Kto nie oglądał całego meczu, może zobaczyć skrót meczu online youtube. Polska - Litwa 4:0. BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole, bramki, skrót meczu online. Lewandowski strzelił dwa gole [13.06.2018]

"Krycha", pod nieobecność Piotra Zielińskiego, z góry mógł założyć, że będzie musiał się bardziej niż zwykle zatroszczyć o rozegranie piłki. I robił to dobrze.

Zobacz: POLSKA - LITWA 4:0 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 12.06.2018, zobacz wszystkie gole youtube

Dwunasta minuta i piękne prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego. Gdy w 24. minucie podawał mu z prawej strony boiska Artur Jędrzejczyk - Krychowiak już miał ustawioną mapę boiska, głowa w górze i "oko" na Macieja Rybusa. Chirurgiczny przerzut do piłkarza Lokomitiwu Moskwa napędził akcję. Takich przerzutów w wykonaniu piłkarza PSG było więcej. Wszystkie celne, wypieszczone, takie, z którymi adresat nie miał problemu.

**
Polska - Litwa na żywo. Gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV i Internecie [STREAM ONLINE, TRANSMISJA NA ŻYWO 12.06.2018]**

Krychowiak i Jacek Góralski to przede wszystkim katalizator akcji ofensywnych rywala. Obaj mieli pole do popisu, bo Litwa piłkarzy kreatywnych i szybko operujących piłką nie ma. Gdy pod koniec pierwszej połowy zadziorny Góralski nie dał rady Litwinom, sam z trójką rywali poradził sobie Krychowiak i wręcz bezczelnie odebrał piłkę.

Fajnie, że z Litwą zagrał Robert Lewandowski. Dał radość kibicom, sobie dwa fajne gole i spokój przed meczem z Senegalem. Bardzo dobrze spisywał się w roli fałszywego rozgrywającego. W 37. minucie zrobił wokół siebie orbitę całego rozegrania piłki w środku pola, a na koniec fajnie wypatrzył prostopadłą piłką Dawida Kownackiego.

Gdy w drugiej części spotkania w miejsce Artura Jędrzejczyka pojawił się Łukasz Piszczek, gołym okiem można było dostrzec skok jakości na prawej stronie boiska. Później do "Piszcza" dołączył Jakub Błaszczykowski i w 83. minucie pewnie wykorzystał rzut karny. Oby z jedenastu metrów trafiał już zawsze, a o pechu sprzed dwóch lat w Marsylii zapomniał.

Znowu bardzo dobre wejście zanotował Łukasz Teodorczyk. Napastnik Anderlechtu mocno naciska na pozycje Arkadiusza Milika, a gdyby wykorzystał główkę na kwadrans przed końcem meczu... Adam Nawałka miałby twardy orzech do zgryzienia nie tylko w kwestii bramkarza, ale również drugiego napastnika. Chyba, że nie będzie tego wymagało ustawienie.

Należy pamiętać, że rywalem Polaków była do bólu przeciętna reprezentacja Litwy. Litwa, która dwa lata temu bezbramkowo zremisowała z piłkarzami Adama Nawałki, którzy we francuskim Euro otarli się o półfinał. Niech ta pewna wygrana zwiastuje coś wielkiego w Rosji.

Polska - Litwa, Robert Lewandowski: To normalne, że każdy chce więcej