Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
WOJCIECH SZCZĘSNY 4...

Polska remisuje z Hiszpanią 1:1. To był prawdziwy mecz piłki nożnej. Zostajemy w grze. Oceniamy piłkarzy naszej reprezentacji

BRAMKARZ I OBROŃCY

WOJCIECH SZCZĘSNY 4
Przy golu nie miał za dużo do powiedzenia. Zawiedli jego koledzy. Szczęście to, co zabrało mu w Rosji, oddało w Hiszpanii przy rzucie karnym. W drugiej połowie bronił pewniej i nie wpuścił gola.

BARTOSZ BERESZYŃSKI 2-
Spóźniony przy golu. Uciekł mu Morata. Kolejny błąd. Czy Sousa tego nie widzi, że ten piłkarz jest w słabej formie? W drugiej połowie nieco się poprawił i nie odstawał już tak od kolegów z bloku defensywnego.

KAMIL GLIK 4+
Panował w swojej strefie. Czyścił w defensywie. Nie można mieć do niego zarzutów. Lider defensywy. Zaliczył aż 11 odbiorów (!).

JAN BEDNAREK 4 (grał do 85. minuty)
Był bardzo pewny w obronie. Wraz z Glikiem dobrze zabezpieczyli nasz środek obrony. Musiał zejść, bo odnowiła mu się kontuzja.

KAMIL JÓŹWIAK 4
Skupiony na defensywie. W ofensywie do przerwy był bezproduktywny, ale po zmianie stron dał świetną asystę. W drugiej połowie był bardzo skupiony na swoich zadaniach i nie dał się ogrywać Hiszpanom.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 3-
Skupił się głównie na defensywie. Nastawił się na proste granie. Często brakowało mu asekuracji. Spóźniony przy golu. W ofensywie był zbyt jednowymiarowy. To przyszłość tej kadry, ale jeszcze trochę mu brakuje.

Zobacz oceny piłkarzy reprezentacji Polski --->

Zawodnik ORLEN Teamu po raz pierwszy w Wietnamie. Szansa na kolejny dobry wynik

Plany polskich tenisistów na pierwsze dni kwietnia. W których turniejach wystartują?